مطالب سایت http://www.appyfinder.com/ fa-ir Tue, 17 May 2016 12:11:45 +0430 ﺳﻼ‌ﻡ ﺣﻀﺮﺕ ﺯﯾﺒﺎ..ﺧﺪﺍﯼ ﺩﻟﺒﺮﻫﺎ http://www.appyfinder.com/page-.html Tue, 17 May 2016 12:11:45 +0430 800x600

ﺳﻼ‌ﻡ ﺣﻀﺮﺕ ﺯﯾﺒﺎ..ﺧﺪﺍﯼ ﺩﻟﺒﺮﻫﺎ

ﺳﻼ‌ﻡ ﺣﻀﺮﺕ ﺧﻮﺭﺷﯿﺪ،ﻣﺎﻩ ﻣﻨﻈﺮﻫﺎ

ﺳﻼ‌ﻡ ﺳﺎﻗﯽ ﻫﺸﺘﻢ ، ﻣﯽِ ﺧﺮﺍﺳﺎﻧﯽ

ﺳﻼ‌ﻡ ﺟﻮﺷﺶ ﭘﯿﻤﺎﻧﻪ‌ﻫﺎ ﻭ ﺳﺎﻏﺮﻫﺎ

ﻫﺰﺍﺭ ﻭﻋﺪﻩ‌ﯼ ﺧﻮﺑﺎﻥ ﯾﮑﯽ ﻭﻓﺎ ﻧﮑﻨﺪ

ﺩﻟﻢ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﮔﺮﮒ‌ﻫﺎ ، ﺑﺮﺍﺩﺭها

ﺩﻟﻢ ﻫﻮﺍﯼ ﺣﺮﻡ ﮐﺮﺩﻩ ﯾﺎ ﻋﻠﯽ ﻣﺪﺩی

ﻫﻮﺍﯼ ﺫﮐﺮ ﭘﺪﺭﻫﺎ ﻭ ﺍﺷﮏ ﻣﺎﺩﺭﻫﺎ

ﻫﻮﺍﯼ ﺩﯾﺪﻥ ﻓﻮّﺍﺭﻩ‌ﻫﺎﯼ ﮔﻮﻫﺮﺷﺎﺩ

ﺯﻻ‌ﻝ ﺁﯾﻨﻪ‌ﻫﺎ ﻭ ﺻﻔﺎﯼ ﻣﺮﻣﺮﻫﺎ

ﺻﺪﺍﯼ ﻃﺒﻞ ﻭ ﻧﻘﺎﺭﻩ ، ﺍﺫﺍﻥ ﮔﻠﺪﺳﺘﻪ

ﻫﻮﺍﯼ ﻋﻄﺮ ﺧﻮﺵِ ﯾﺎﺱ ﻭ ﻣﺸﮏ ﻭ ﻋﻨﺒﺮﻫﺎ

ﻧﻤﯽ‌ﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﻣﺮﺍ ﭘﯿﺶ ﺧﻮﺩ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭﯼ؟

ﮐﻨﺎﺭ ﮔﻨﺒﺪ ﺯﺭﺩﺕ ﻣﯿﺎﻥ ﮐﻔﺘﺮﻫﺎ

ﺑﺮﺍﯼ ﻭﺻﻒﺗﻮ ﺷﻌﺮﯼ ﮐﻪ ﺷﻌﺮ ﺑﺎﺷﺪ ﻧﯿﺴﺖ

ﺳﺮﻭﺩﻩ‌ﺍﻧﺪ ﺑﻪ ﻋﺸﻘﺖ ﺍﮔﺮﭼﻪ ﻗﯿﺼﺮﻫﺎ

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا ..

@pieceofheaven

 

 

]]>
جشنواره فیلم کن چگونه راه اندازی شد ؟ http://www.appyfinder.com/page-.html Tue, 17 May 2016 10:06:00 +0430 جشنواره بین المللی فیلم کن به ابتکار فیلیپ ارلانژه و وزیر آموزش و هنرهای زیبا که تمایل داشتند رویدادی بین المللی هنری را در فرانسه پایه‌گذاری کنند و در رقابت با جشنواره فیلم ونیز بنیانگذاری شد. نخستین دوره جشنواره فیلم کن قرار بود در سال ۱۹۳۹ در شهر ساحلی کن به ریاست لوئی لومییر برگزار شود که البته به دلیل جنگ در اروپا تنها با یک نمایش خصوصی افتتاح شد و سپس برگزاری جشنواره تا سال ۱۹۴۹ به تاخیر افتاد. بعد از آن نخستین دوره ۱۰ روزه این جشنواره در سپتامبر سال ۱۹۴۶ در شهر کن برگزار شد. در زیر به تاریخچه افتتاح این جشنواره و اینکه چگونه جنگ های اروپا مانع از برگزاری آن شد اشاره می شود.
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]]]>
«مدیریت روابط با جنس موافق و مخالف» چالش امروز محصلان کشور http://www.appyfinder.com/page-.html Tue, 17 May 2016 03:43:00 +0430 مدیر کلینیک سلامت جنسی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران گفت: امروزه مدیریت روابط محصلان با جنس موافق و مخالف در مدرسه، دبیرستان و دانشگاه یکی از مهمترین مسائل و چالش‌های خانواده‌ها با فرزندان و چگونگی ویژگی‌ها و حد و مرز آن است.


باشگاه دانشجومعلمان ایران ]]>
مصوبه آموزش و پرورش در خصوص پرداخت شهریه مهاجرین ابهام دارد http://www.appyfinder.com/page-.html Tue, 17 May 2016 03:14:00 +0430 رئیس هیأت مدیره شبکه یاری کودکان کار و خیابان گفت: یکی از مهم‌ترین ابهامات مصوبه آموزش مهاجرین افغانستانی در ایران پرداخت شهریه است اما واقعیت این است که مشارکت اجباری از سوی برخی مدارس وجود دارد.


باشگاه دانشجومعلمان ایران ]]>
گزارش کارآموزی , رشته برق در شركت مخابرات http://www.appyfinder.com/page-.html Mon, 16 May 2016 22:48:00 +0430
گزارش کارآموزی رشته برق در شركت مخابرات

گزارش-کارآموزی-رشته-برق-در-شركت-مخابراتقسمتی از متن: مخابرات مرکزی است برای حل مشکلات و دادن امکانات برای ایجاد ارتباط از طریق تلفن به مردم. هر استان دارای یک مخابرات مرکزی می باشد و همین طور هر شهر از مجموعه مراکز مخابرات تشکیل شده است که شامل موارد ذیل می باشد : امور مشترکین : مردم جهت ثبت نام و خدمات مشترکین به این بخش مراجعه می کنند.دانلود فایل

آسان پروژه ]]>
گزارش کارآموزی , رشته کامپیوتر http://www.appyfinder.com/page-.html Mon, 16 May 2016 22:41:00 +0430
گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر ,شركت خدمات كامپيوتري

گزارش-کارآموزی-رشته-کامپیوتر-(شركت-خدمات-كامپيوتري)گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در شركت خدمات كامپيوتري : قسمتی از متن: رايانه، دستگاهي است كه داده هائي را از ورودي گرفته، و طبق دستورالعمل هايي كه به آن داده شده است، عمل پردازش را روي داده هاي ورودي انجام داده و سپس اطلاعات پردازش يافته را به خروجي مي فرستد. براي اين كار، از تعدادي اجزاي ورود اطلاعدانلود فایل
آسان پروژه ]]>
تحقیق اعتیاد و کودک آزاری http://www.appyfinder.com/page-.html Mon, 16 May 2016 22:38:00 +0430
تحقیق اعتیاد و کودک آزاری

تحقیق-اعتیاد-و-کودک-آزاریچکیده: قرون متمادی است که جهان درگیر بیماری اجتماعی عظیمی به نام کودک آزاری است. خشونت به کودکان و نوجوانان به عنوان پدیده ای اجتماعی، مورد توجه گروه کثیری از متخصصان قرارگرفته است. روان شناسان، روان پزشکان، مددکاران، مشاوران، خانواده درمانگران، پزشکان اطفال ـ حقوق دانان ... همگی دست اندرکار تدوین دانلود فایل
آسان پروژه ]]>
تحقیق و سورس برنامه انبارداري با ++C http://www.appyfinder.com/page-.html Mon, 16 May 2016 22:32:00 +0430
تحقیق و سورس برنامه انبارداري با ++C ,مبحث شی گرایی

تحقیق-و-سورس-برنامه-انبارداري-با--c-(مبحث-شی-گرایی)پروژه , برنامه نویسی , انبارداری به زبان c++ (با استفاده از مباحث شي گرايي و کلاس ها), تعریف و تشریح مسئله: این برنامه که به زبان برنامه نویسی شئ گرای c++ نوشته شده یک برنامه انبارداری کوچک را شبیه سازی می نماید. در این برنامه قابلیت هایی از جمله اضافه کردن جنس یا کالا به انبار، جستجوی یک کالا در انبدانلود فایل
آسان پروژه ]]>
تحقیق , منطق فازي و كاربردهاي آن http://www.appyfinder.com/page-.html Mon, 16 May 2016 22:26:00 +0430
تحقیق منطق فازي و كاربردهاي آن

تحقیق-منطق-فازي-و-كاربردهاي-آنمقدمه: سيستم هاي فازي , سيستم هايي مبتني بر دانش يا قواعد مي باشند. قلب يك سيستم فازي يك پايگاه دانش بوده كه از قواعد اگر-آنگاه فازي تشكيل شده است. يك قاعده ي اگر-آنگاه فازي يك عبارت اگر-آنگاه بوده كه بعضي كلمات آن به وسيله ي توابع تعلق پيوسته مشخص شده اند. به طور خلاصه، نقطه ي شروع ساخت يك سيستم فازی ...دانلود فایل
آسان پروژه ]]>
تحقیق , امنيت در پايگاه داده http://www.appyfinder.com/page-.html Mon, 16 May 2016 22:25:00 +0430
تحقیق امنيت در پايگاه داده

تحقیق-امنيت-در-پايگاه-دادهمقدمه: با گسترش روز افزون استفادۀ سازمان ها از پایگاه داده ها در امور روزانه و تصمیم سازی های سازمانی، نقش امنیت اطلاعات و داده ها اهمیت روز افزونی یافته است. گسترش سریع کاربرد های مبتنی بر وب از سیستم های پایگاهی، این مقوله را اهمیتی مضاعف بخشيده است. امروزه حفاظت از اطلاعات سازماني نه - تنها دردانلود فایل

آسان پروژه ]]>
فانی در دیدار با تشکلهای صنفی فرهنگیان: http://www.appyfinder.com/page-.html Mon, 16 May 2016 22:00:05 +0430 Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

فانی در دیدار با تشکلهای صنفی فرهنگیان:

 

تشکل‌های صنفی در دولت یازدهم نه تنها تهدید نیستند بلکه فرصت تلقی می‌شوند.ظرفیت فکری تشکل های فرهنگی می تواند فرصتی برای پیشبرد اهداف کلان آموزش و پرورش باشد.

«رتبه بندی حرفه‌ای معلمان»  گامی مؤثر و بزرگ در راستای کمک به ارتقای معیشت فرهنگیان است. در سال94، 1350 میلیارد تومان و در سال 95 ، 3500 میلیارد تومان برای اجرای این طرح علی رغم مشکلات اعتباری دولت هزینه شده است، ولی متأسفانه برخی این دستاورد بزرگ آموزش و پرورش را نادیده می‌گیرند و فقط به ناامیدی در بین معلمان دامن می زنند.

 آموزش و پرورش دولت یازدهم در مدت 2 سال گذشته بیش از 67 درصد افزایش حقوق برای فرهنگیان داشته است. دولت در سال 93 و 94، حدود 32 درصد افزایش حقوق پیش بینی کرده بود و بقیه این افزایش حقوق از محل صرفه جویی در هزینه‌ها و اجرای صحیح سامان دهی نیروی انسانی ایجاد شده است و قطعاً این کار در سال 95 نیز با قوّت بیشتری ادامه خواهد داشت.

مشکلات ساختار اجرایی در کشور به گونه ای است که وزیر آموزش و پرورش باید پاسخ گویی مسائل 105 هزار مدرسه در کشور باشد که بعضاً این مشکلات به شخص وزیر و نظام آموزشی بر نمی‌گردد ولی به هرحال باید پاسخ به افکار عمومی توسط وزیر آموزش و پرورش صورت گیرد.

«طرح بسته حمایتی از مدارس غیردولتی» با مخالفت برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به «خصوصی سازی» تعبیر شد در صورتی که آموزش و پرورش با اجرای این طرح توانست در مناطق محروم کشور شرایط تحصیل را برای دانش آموزان این مناطق فراهم کند و دراین خصوص هیچ گونه خصوصی سازی یا واگذاری مدارس هم صورت نگرفت.

بیش از 98 درصد بودجه آموزش و پرورش صرف پرداخت حقوق معلمان می شود.در سال گذشته 108.1 درصد تخصیص در بودجه گرفتیم در صورتی که تقریباً بقیه دستگاه ها بین 78 تا81 درصد تخصیص بودجه داشته اند و این نشان می دهد دولت در صدد حمایت از آموزش و پرورش است.

در نظر داریم بامصوبه هیئت وزیران، بتوانیم تجهیز و به روزرسانی امکانات هنرستانها را به وزارت صنایع محول کنیم و بتوانیم با اساس هدف گذاری تا پایان برنامه ششم توسعه جمعیت دانش آموزی هنرستانها را از 38 به 46 درصد برسانیم.

مشکل نیروی انسانی در آموزش و پرورش کلاف سردرگمی است به گونه ای که به دلیل سیاست های گذشته مازاد نیرو در کلان شهرها و کمبود آن در مناطق محروم سبب شده که اجرای سیاستها با مشکلات خاصی همراه باشد.

اجرای سیاست «بوم برای بوم» در جذب نیرو راهکار اساسی و زمان بر حلّ این کلاف سردرگم است. باید در جذب نیروی متخصص در بخشهای مختلف آموزش وپرورش سیاست «تنوع در روش» را اتخاذ کنیم تا بتوانیم نیاز امروز آموزش و پرورش را با توجه به پذیرش محدود دانشجو معلم در پردیسهای دانشگاه فرهنگیان را مرتفع کنیم.

در نظر داریم با شیب ملایم نسبت به کاهش مدارس خاص و تقویت مدارس دولتی حرکت کنیم که در اولین گام در سال گذشته اعتباری در حدود 150 میلیارد تومان را برای این مدارس هزینه کردیم.

@razaviedu

]]>
یورگوس لانتیموس http://www.appyfinder.com/page-.html Mon, 16 May 2016 21:30:59 +0430

درونِ آمبولانسی که با شتابِ زیاد در خیابان‌های آتن پیش می‌رود، زن جوانی بر روی یک برانکارد خوابیده است؛ مبهوت، خون‌آلود و بی‌حرکت، با لوله‌ی اکسیژنی در بینی. این صحنه‌ای در آغازِ آلپ است که به دلیل کمبودِ اطلاعاتِ پس‌زمینه، تماشاگر را گیج و سردرگم‌ می‌کند. مردی بهیار که گویی خارج از قابِ تنگ و ثابتْ این پا و آن پا می‌کند، به زن می‌گوید که به­ طرزِ بدی مصدوم شده­ و به «احتمالِ زیاد» خواهد مرد. در چنین موقعیتِ اضطراری‌ای که آدم انتظار دارد از چیزهایی مثلِ حقوقِ واپسینِ بیمار، احتمالِ آلرژی‌های کُشنده و یا حتا اهدای عضو بشنود، مرد بلافاصله بیانِ تشخیصِ ناخوشایندش را ادامه می‌دهد و از بیمار می‌پرسد: بازیگرِ محبوبش کیست؟ زن نمی‌تواند صحبت کند و مرد اسم‌های مختلفی را پیشنهاد می‌کند و از او می‌خواهد که هرکدامشان که درست بود علامتی بدهد، «برد پیت؟ جانی دپ؟». شاید عجیب به نظر برسد اما این‌ها در ادامه اطلاعاتی حیاتی خواهند ­بود. [ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]]]>
داستانی بسیار زیبا درباره آثار صدقه http://www.appyfinder.com/page-.html Mon, 16 May 2016 21:23:26 +0430 Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

 

داستانی بسیار زیبا

 

مردی داشت گوسفندی را از کامیون پایین می آورد تا آن را برای روز عید قربانی کند . گوسفند ازدست مرد جدا شد و فرار کرد.مردشروع کردبه دنبال کردن گوسفند تا اینکه گوسفند وارد خانه یتیمان فقیری شد .

عادت مادرشان این بود که هر روز کنار در می ایستاد و منتظر می ماند تا کسی غذا و صدقه ای را برایشان بگذارد و او هم بردارد. همسایه ها هم به آن عادت کرده بودند.

هنگامی که گوسفند وارد حیاط شد مادر یتیمان بیرون آمد و نگاه کرد .ناگهان همسای شان ابو محمد را دید که خسته و کوفته کنار در ایستاده .

زن گفت ای ابو محمد خداوند صدقه ات را قبول کند .او خیال کرد که مرد گوسفند را به عنوان صدقه برای یتیمان آورده .مرد هم نتوانست چیزی بگوید جز اینکه گفت :خدا قبول می کند .

ای خواهرم مرا به خاطر کمکاری و کوتاهی در حق یتیمانت ببخش.

بعدا مرد رو به قبله کرد و گفت خدایا ازم قبول کن.

روز بعد مرد بیرون رفت تا گوسفند دیگری را بخرد و قربانی کند. کامیونی پر از گوسفند دید که ایستاده . گوسفندی چاق و چنبه تر از گوسفند قبلی انتخاب کرد. فروشنده گفت بگیر و قبول کن و دیگه با هم منازعه نکنیم. مرد گوسفند را برد وسوار ماشین کرد. برگشت تا قیمتش را حساب کند .فروشنده گفت این گوسفند مجانی است و دلیلش هم این است که امسال خداوند بچه گوسفندان زیادی به من ارزانی نمود و نذر کردم که اگر گوسفندان زیادی داشتم به اولین مشتری که به او گوسفند بفروشم هدیه باشد .

پس این نصیب توست ...

 

صدقه را بنگر که چه چیزیست! !!

صدقه دهید چونکه کفن بدون جیب است .

Ss B,

]]>
به مناسبت خاله خان باجی بازی ، فائزه هاشمی با دوستان و همکاران بهایی اش : http://www.appyfinder.com/page-.html Mon, 16 May 2016 21:18:38 +0430 Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

به مناسبت خاله خان باجی بازی ، فائزه هاشمی با دوستان و همکاران بهایی اش  :

 

‌‌‌‌‌احکام و اعتقادات خطرناک بهایی ها:

۱- لواط برای فاعل شرعا حلال، و برای مفعول تمرین تواضع و مستحب است!

٢- ازدواج با خواهر و مادر و خاله و عمه جایز است!

٣- زنا ودزدیدن دختر مورد پسند قبل از ازدواج جایز و نشانه علاقه و جنم مرد است!

۴- شرب خمر و استعمال تریاک و حشیش جایز است!

۵- حجاب حرام و نشانه بردگی است!

۶- محمد(ص) خاتم(نگین) انبیا بوده و نه آخرین آنها، پس پیامبرانی بعد از او آمده اند!

٧- امام زمان فردی به نام بهاءالله بوده و ظهور کرده اند و شهید شده اند!

٨- تمام احکام قرآن باطل شده و آقای بهاءالله کتابی جدید به اسم بیان نازل کرده!

تاریخچه:

فردی معتاد به حشیش،به اسم حسین علی نوری (بانام مستعار بهاءالله) با تحریک انگلیس، در ابتدا ادعا کرد نائب امام زمان است، سپس گفت من امام زمان هستم و قبلا تقیه کرده بودم، و بعد گفت پیامبری با دین و کتاب جدید هستم؛ در نهایت هم مدعی شد که خداست!

درحال حاضر مقدس ترین مکان بهاییان و مقر فرماندهی آنها به اسم بیت العدل در اسرائیل است.

بهاییان در دوران پهلوی:

تمام پست های کلیدی ایران قبل از انقلاب به دست این فرقه بود، و به نوعی شاه نوکر حلقه به گوش انها بود، پس ازین جهت بدترین ضربه از انقلاب اسلامی را بهاییان خوردند، چون دستشان از منابع کشور کوتاه شد.

اقدامات بر علیه انقلاب:

1-ترویج بی بند وباری از سنین کم با تاسیس مهد کودک.

2-پیاده روی الزامی زیباترین دختران بهایی با بدترین حجاب ممکن در خیابان ها و مراسمات و محافل مذهبی، برای ترویج و عادی سازی بی حجابی.

3-تأسیس شبکه من و تو برای القای حس عقب ماندگی به شیعیان ایران.

4-همکاری گسترده با بی بی سی برای سم پاشی و شایعه پراکنی.

5-شرکت گسترده در کودتای ٨٨ طبق دستورات رژیم اسرائیل.

6-پهن کردن دام برای جوانان با برگزاری پارتی های مختلط با توزیع مواد مخدر و مشروبات الکلی.

7-نفوذ در دستگاهای دولتی برای جاسوسی و خرابکاری و خیانت...

8-تاسیس ارتش ٨۰۰۰ نفریِ سایبریِ فارسی زبانان اسرائیل!.

9-ترویج فساد اخلاقی مثل همجنس بازی و تشویق جوانان به زنا در فضای مجازی با تأسیس کانال های مبتذل اخلاقی و منحرف سیاسی، مثل به سوی دموکراسی درتلگرام.

10-فعالیت گسترده اقتصادی، با تأسیس عینک فروشی، ساعت فروشی و بوتیک های لوکس در شهرهای بزرگ.

اعطای بالاترین نشان ملی انگلیس(روباه پیر) با اسم(sir) به دومین پیامبر بهاییان عباس افندی در اسرائیل...

سید

]]>
دانلود آهنگ جدید رضا صادقی حکم تیرحکم تیر با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ آهنگ http://www.appyfinder.com/page-.html Mon, 16 May 2016 19:01:05 +0430


دانلود آهنگ جدید رضا صادقی حکم تیرحکم تیر با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ آهنگ


دانلود آهنگ حکم تیرحکم تیر از رضا صادقی


ترانه: نیلوفر کتابداری ؛ آهنگسازی: مجتبی ابوالقاسم پور


Download New Music Reza Sadeghi – Hokme Tirدانلود آهنگ جدید رضا صادقی حکم تیرحکم تیر 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]]]> دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی دیوونه با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ آهنگ http://www.appyfinder.com/page-.html Mon, 16 May 2016 14:31:35 +0430


دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی دیوونه با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ آهنگ


دانلود آهنگ دیوونه از محسن چاوشیترانه: پدرام پاریزی ؛ تنظیم: فرشاد حسامی

Download New Music Mohsen Chavoshi – DivoneMohsen-Chavoshi-Divooneh 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]]]> آپدیت جدید تلگرام: ویرایش پیام های ارسال شده و چندین امکان دیگر http://www.appyfinder.com/page-.html Mon, 16 May 2016 14:09:00 +0430


آپدیت جدید تلگرام: ویرایش پیام های ارسال شده و چندین امکان دیگر 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]]]> سقف‌های رنگارنگ ایران http://www.appyfinder.com/page-.html Mon, 16 May 2016 13:54:10 +0430

محمد رضا دومیری گنجی عکاس مازندرانی، هنرمند جوانی است که با تکنیک و طریقه عکاسی پانوراما عکس های با دورنمای وسیع از مساجد و بناهای تاریخی ایران عکاسی می کند. این هنرمند برجسته که امسال نامزد دریافت جایزه جهانی سونی و در جمع ده عکاس برتر بخش پانورامای این جشنواره قرار داشت، بیش از 5 سال که با روش پانوراما عکاسی می کند و در این مدت توانسته است با حضور در فستیوال های معتبر ضمن معرفی اماکن تاریخی ایران خود را به عنوان عکاس پانوراما مطرح کند.به تازه‌گی "تلگراف" در گزارشی مصور با عنوان "سقف های رنگارنگ ایران" به معرفی این عکاس جوان ایرانی پرداخته و تعدادی از آثار او را در وب‌گاه خود به نمایش گذاشته است.

 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]]]> ساده مثل آسمون http://www.appyfinder.com/page-.html Mon, 16 May 2016 11:58:08 +0430 تو میتونی خیلی راحت شاد باشی و با طراوت
سرنوشتو خدا واست مینویسه
سخت نگیرو مهربون باش
ساده مثل آسمون باش
سرنوشتو خدا واست مینویسه
تو میتونی خیلی راحت شاد باشی و با طراوت
سرنوشتو خدا واست مینویسه
سخت نگیرو مهربون باش
ساده مثل آسمون باش
سرنوشتو خدا واست مینویسه
♫♫♫
با توکل به خدا دلتو دریا کن
با طراوت باش دنیا رو زیبا کن
مهربون باش با همه مهربون مثل خدات
با همه راه بیا تا دنیا راه بیاد باهات
♫♫♫
مشکلات همیشه هست خم به ابروت نیار
تو بخوا میتونی غصه ها رو جا بذار
گاهی آدم یادش میره که مسافره
لحظه لحظه ش فرصته نذار از دست بره
♫♫♫
تو میتونی خیلی راحت شاد باشی و با طراوت
سرنوشتو خدا واست مینویسه
سخت نگیرو مهربون باش
ساده مثل آسمون باش
سرنوشتو خدا واست مینویسه

]]>
حل مشکل اکانت گوگل G928C frp بدون باکس وخاموشی http://www.appyfinder.com/page-.html Mon, 16 May 2016 07:04:00 +0430
حل مشکل اکانت گوگل G928C frp بدون باکس وخاموشی

اموزش حل مشکل اکانت گوگل و ارور Custom Binary blocked by FRP Lock در گوشی Galaxy S6 edge G928C بدون خاموشی و صد در صد تست شده

دانلود حل مشکل اکانت گوگل G928C frp بدون باکس وخاموشی

G928C Custom Binary blocked by FRP Lock
G928C Custom Binary blocked by FRP
G928C frp lock
G928C frp unlock
G928C otg
G928C google account REMOVE
G928C google account bypass
G928C google account
G928C google lock
G928C Reset FRP
G928C Reset FRP file
G928C Reset FRP
G928C fix otg 
مشکل G928C  
ارم G928C  
هنگ روی ارم G928C  
ا
دسته بندی سامسونگ |Samsung
فرمت فایل rar
حجم فایل 267 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 1
 • راهنما:بعد از خرید انلاین یه فایل کم حجم فشرده رو دانلود خواهید کرد.این فایل کم حجم رو از حالت فشرده خارج کرده یک فایل تکست که حاوی لینک دانلود اصلی فایل است برای شما قابل مشاهده و استفاده خواهد بود.

Samsung Galaxy S6 edge+ G928C google account bypass 

حل مشکل هنگ روی ارم و ارور Custom Binary blocked by FRP Lock

حل مشکل اکانت گوگل  FRP بعد ریست و فلش 

 بدون نیاز به فیلم های اموزشی نا کار امد

بدون نیاز به باکس وساپورت نکردن OTG

%100 تست شده وبدون مشکل خاموشی
 
 
این مدل یعنی ساموسنگ Galaxy S6 edge+ G928C در بعضی مواقع بعد از ارایت رام و یا ریکاوری روی ارم می ماند و با ارورCustom Binary blocked by FRP Lock مواجه می شوید. ویا بعد از فلش و ریست کردن روی اکانت گوگل گیر میکند و با باکس های نظیر Z3X  و BST ریست Frp نمی شود و ارورمی دهد و متاسفانه otg رو هم ساپورت نمیکند. بنابرین اموز حل تمامی این مشکلات در سایت قرار گرفت.دقت کنید +Galaxy S6 edge  چندین مدل دارد که این اموزش مخصوص مدل SM-G928Cهست و روی مدل های دیگر به هیچ وجه تست نشود.
 

دانلود حل مشکل اکانت گوگل G928C frp بدون باکس وخاموشی


آراس44 ]]>
فایل فلش Kids Tab 5 (رام Kids Tab 5)مخصوص فلشر http://www.appyfinder.com/page-.html Mon, 16 May 2016 07:03:00 +0430
فایل فلش Kids Tab 5 (رام Kids Tab 5)مخصوص فلشر

فایل فلش رسمی و فارسی تبلت چینی مدل Kids Tab 5 مخصوص فلشر و تست شده

دانلود فایل فلش Kids Tab 5 (رام Kids Tab 5)مخصوص فلشر

فایل فلش Kids Tab 5	      
فایل Kids Tab 5	      
فایل فلش فارسی Kids Tab 5	      
رام Kids Tab 5	      
رام رسمی Kids Tab 5	      
رام فارسی Kids Tab 5	      
فلش Kids Tab 5	      
مشکل فلش Kids Tab 5	       
فریمور Kids Tab 5	      
فریمور فارسی Kids Tab 5	      
فریمور رسمی Kids Tab
دسته بندی تبلت های چینی |China Tablets
فرمت فایل rar
حجم فایل 0 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 1
 • راهنما:بعد از خرید انلاین یه فایل کم حجم فشرده رو دانلود خواهید کرد.این فایل کم حجم رو از حالت فشرده خارج کرده یک فایل تکست که حاوی لینک دانلود اصلی فایل است برای شما قابل مشاهده و استفاده خواهد بود.

فایل فلش رسمی و فارسی تبلت چینی مدل i-Life Kids Tab 5

فول فلش -فایل شرکتی -مخصوص فلشر وبدون خاموشی

با مشخه های  برد 

bord id : cr 7050b v4.0 19\10\2013
key a id :cr 7050b v2.1 9\10\2013
key b id : cr 7050b v2.0 16\9\2013
 
i-Life Kids Tab 5 Firmware
Listed: 2016/05/13

Firmware Details

 •  Device: i-Life 
 •   Model:   Kids Tab 5
 • Android: 4.2.2
 • Cpu: Rk3026
 • Language:Multi Language
 • Status: Official
 • Type: Full firmware image
 

 

دانلود فایل فلش Kids Tab 5 (رام Kids Tab 5)مخصوص فلشر


آراس44 ]]>
فایل فلش Kids Tab 4 (رام Kids Tab 4)مخصوص فلشر http://www.appyfinder.com/page-.html Mon, 16 May 2016 07:02:00 +0430
فایل فلش Kids Tab 4 (رام Kids Tab 4)مخصوص فلشر

فایل فلش رسمی و فارسی تبلت چینی مدل Kids Tab 4 مخصوص فلشر و تست شده

دانلود فایل فلش Kids Tab 4 (رام Kids Tab 4)مخصوص فلشر

فایل فلش Kids Tab 4  
فایل Kids Tab 4  
Kids Tab 4  
فایل فلش فارسی Kids Tab 4  
رام Kids Tab 4  
رام رسمی Kids Tab 4  
رام فارسی Kids Tab 4  
فلش Kids Tab 4  
مشکل فلش Kids Tab 4  
فریمور Kids Tab 4  
فریمور فارسی Kids Tab 4  
فریمور رسمی Kids Tab 4  
فایل تست شده Kids Tab 4  
Kids Tab 4 rom
Kids Tab 4 file
دسته بندی تبلت های چینی |China Tablets
فرمت فایل rar
حجم فایل 0 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 1

 

 • راهنما:بعد از خرید انلاین یه فایل کم حجم فشرده رو دانلود خواهید کرد.این فایل کم حجم رو از حالت فشرده خارج کرده یک فایل تکست که حاوی لینک دانلود اصلی فایل است برای شما قابل مشاهده و استفاده خواهد بود.

فایل فلش رسمی و فارسی تبلت چینی مدل i-Life Kids Tab 4

فول فلش -فایل شرکتی -مخصوص فلشر وبدون خاموشی

با مشخه برد cr7050bv4.0 2013-10-19

 

 

i-Life Kids Tab 4 Firmware

Listed: 2016/05/13

Firmware Details

 •  Device: i-Life 
 •   Model:   Kids Tab 4
 • Android: 4.2.2
 • Cpu: Rk3026
 • Language:Multi Language
 • Status: Official
 • Type: Full firmware image

 

 

دانلود فایل فلش Kids Tab 4 (رام Kids Tab 4)مخصوص فلشر


آراس44 ]]>
پایان نامه کارشناس ارشد مدیریت : اتوماسیون و نگهداری تعمیرات http://www.appyfinder.com/page-.html Mon, 16 May 2016 07:02:00 +0430
پایان نامه کارشناس ارشد مدیریت : اتوماسیون و نگهداری تعمیرات

پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت بررسی تاثیر سیستمهای انفورماتیک درعملکرد شرکت تعمیرات فایل اصلی پایان نامه DOC حجم فایل 290KB تعداد کل صفحات 180 صفحه

دانلود پایان نامه کارشناس ارشد مدیریت : اتوماسیون و نگهداری تعمیرات

دانلود تحقیق و پژوهش مدیریت 
دانلود تحقیق و پژوهش فوق لیسانس مدیریت 
دانلود تحقیق و پژوهش فوق لیسانس 
دانلود تحقیق و پژوهش کارشناسی ارشد مدیریت 
دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت 
دانلود پایان نامه فوق لیسانس مدیریت 
دانلود پایان نامه ارشد مدیریت 
دانلود پروژه کارشناسی ارشد مدیریت 
دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد نگهداری و تعمیرات
دسته بندی مدیریت
فرمت فایل doc
حجم فایل 289 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 180

پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت : بررسی تاثیر سیستمهای انفورماتیک درعملکرد شرکت تعمیرات

فایل اصلی پایان نامه   :  DOC 

حجم فایل    :  290KB 

تعداد کل صفحات :  180 صفحه

 

این پایان نامه جهت ارائه در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت تدوین گردیده است . و شامل کلیه مباحث مورد نیاز پایان نامه ارشد این رشته می باشد.نمونه های مشابه این عنوان با قیمت های بسیار بالایی در اینترنت به فروش می رسد. فروشگاه ما این پایان نامه را با قیمت ناچیزی جهت استفاده دانشجویان عزیز در رابطه با منبع اطلاعاتی در اختیار شما قرار می دهند. حق مالکیت معنوی این اثر مربوط به نگارنده است. و فقط جهت استفاده از منابع اطلاعاتی و بالابردن سطح علمی شما در این سایت ارائه گردیده است.

 

چکیده

«سیستم‌های انفورماتیک» و «سیستم‌های نگهداری و تعمیرات» هر دو مفاهیمی هستند مهم و اساسی که تحقیق بر روی هر یک و استفاده از ثمرات آن در پیاده سازی و تحقق کامل ان دو در مراکز صنعتی، سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌تواند بسیار راهگشا و مفید باشد.

اگر چه هر یک از سیستم‌های فوق به تنهایی دارای اهمیت بسیار و از سوی دیگر پیچیدگی‌های خاصی نیز می‌باشند ولیکن مهم آن است که بتوان  با شناخت و احاطه کامل بر روی هر کدام بصورت جداگانه دست به ترکیب و درآمیختن این دو با هم زد. بکارگیری هماهنگ و توامان سیستمهای فو‌ق‌الذکر افزایش در کارآیی و بهره‌وری فراوانی را برای مجموعه بدنبال خواهد داشت.

در تحقیق انجام گرفته تمامی تلاش محقق بر آن است تا مفاهیم درست و کاملی از «سیستم‌های انفورماتیک» و «سیستم‌های نگهداری و تعمیرات» ارائه نموده و بدنبال آن تاثیر این دو را بر یکدیگر بیان نماید.

برای دستیابی به این هدف «شرکت تعمیرات انتقال» که وظیفه نگهداری و تعمیرات شبکه انتقال نیروی منطقه مرکزی ایران را عهده‌دار می‌باشد و «سیستم نگهداری و تعمیرات» را بعنوان مبنای اصلی کارکرد خود انتخاب نموده و سالها است که از این سیستم استفاده می‌کند. بعنوان «جامعه مورد مطالعه» این تحقیق برگزیده شده است. در ضمن با بکارگیری توامان «سیستم‌های انفورماتیک» در این شرکت فضای مناسبی برای رسیدن به هدف پژوهش بدست آمده است.

در ادامه با استفاده از روش «توصیفی ـ پیمایش» و پرسشنامه بعنوان ابزار تحقیق به آزمون سئوالات تحقیق پرداخته و نتایج حاصل از آزمون‌ها را بدست آوردیم.

سپس بررسی تاثیر ایجاد شده بصورت تفصیل بیان شده است و وجوه مختلف این تاثیر نیز در آزمونهای مختلف اندازه‌گیری شده است.

در پایان ملاحظه می‌شود که حاصل این سنجش نشانگر تاثیر مطلوب و بسزای «سیستم‌های انفورماتیک» بر روی عملکرد شرکت می‌باشد.

تاثیرگذاری بیشتر «سیستم‌های انفورماتیک» بر روی عملیات «نگهداری» نسبت به «تعمیرات» و رتبه‌بندی تاثیرات در هر بخش و بالاخره جمع‌بندی نهایی که بیانگر حاصل این پژوهش می‌باشد، در طول تحقیق به تفصیل ارائه می‌گردد.

 

فصل اول: کلیات تحقیق                                          1  

مقدمه                                                   2  

الف ـ تبیین موضوع تحقیق                                 4  

ب ـ اهمیت موضوع                                         7  

ج ـ اهداف                                               9  

د ـ سئوالات اصلی (اساسی)                                 10

هـ ـ تاریخچه کوتاه                                      11 

و ـ متدلوژی تحقیق                                       14 

ز ـ تعریف عملیاتی واژه‌ها                                14 

ح ـ مباحث فصول آینده                                    15 

فصل دوم: مبانی نظری و سیر تطور موضوع                          17 

مقدمه                                                   18 

بخش اول                                                 20 

1-    تکنولوژی                                             20 

2-    سیستم‌های تکنولوژی اطلاعات                             23 

3-    تعریف تکنولوژی اطلاعات                                24 

4-    تاریخچه تکنولوژی اطلاعات                              28 

5-    کاربردهای سیستم تکنولوژی اطلاعات در سازمان            30 

الف ـ کاربرد عملیاتی                              30 

ب ـ کاربرد اطلاعاتی                                33 

ج ـ کاربرد آموزشی                                 36 

6- پیاده سازی سیستم تکنولوژی اطلاعات                     38 

بخش دوم                                                       44 

1-    جایگاه سیستم‌های نگهداری و تعمیرات                    44 

2-    تعریف سیستم‌های نگهداری و تعمیرات                     46 

3-    لزوم استفاده از سیستم‌های نگهداری و تعمیرات           47 

4-    معایب ناشی از نداشتن سیستم‌های نگهداری و تعمیرات      48 

5-    انواع روشهای نگهداری و تعمیرات                       50 

الف ـ نگهداری و تعمیرات به منظور بهبود               50 

ب ـ نگهداری و تعمیرات در هنگام بروز اشکال            51 

ج ـ نگهداری و تعمیرات پیشگیری                        52 

د ـ نگهداری و تعمیرات پیشگویی کننده                  53 

هـ ـ نگهداری و تعمیرات بهره‌ور فراگیر                 54 

6-    نگهداری و تعمیرات در سازمان‌ها                        56 

7-    نگهداری و تعمیرات در شبکه انتقال نیرو                57 

بخش سوم                                                       59 

1-    تئوری های مبتنی بر عامل تاثیر                        59 

الف ـ جبر تکنولوژی                                   59 

ب ـ جبر سازمانی                                      61 

ج ـ دیدگاه اقتضاء و ضرورت                            62 

2- انواع تاثیر تکنولوژی بر سازمان                       63 

1-2- تاثیر سیستم‌های انفورماتیک بر اقتصاد سازمان   63 

2-2- تاثیر سیستم‌های انفورماتیک بر ساختار سازمان   67 

3-2- تاثیر سیستم‌های انفورماتیک بر عملکرد سازمان   72 

الف ـ تاثیر بر مهندسی مجدد منابع انسانی     72 

ب ـ تاثیر بر استراتژی سازمان                74 

ج ـ تاثیر بر متمایز ساختن عملکرد سازمان     75 

د ـ تاثیر بر کارایی عملیات                  76 

هـ ـ تاثیر بر طراحی مجدد گردش کار           77 

بخش چهارم                                                     79 

مهمترین تحقیقات پیرامون تکنولوژی اطلاعات و عملکرد سازمان 79 

برگزیده تحقیقات انجام گرفته در ایران                    84

خلاصه                                                    88

فصل سوم: روش تحقیق                                            89 

مقدمه                                                   90 

1-    روش تحقیق                                            91 

الف ـ بررسی‌های موردی                                 92 

ب ـ بررسی‌های آزمایشگاهی                              93 

ج ـ منابع دست دوم                                    94 

د ـ روش تحقیق از راه بررسی یا پیمایش                 94 

2- تحلیل عملی روش                                       95

3- مدل تئوری و متغیرهای مورد آزمون                      96

4- متغیرهای سئوالات فرعی                                 97

5- معیارهای سئوالات فرعی                                 98

6- جامعه آماری و روش جمع‌آوری اطلاعات                     99

7- جامعه نمونه و پایایی و روایی پرسشنامه                100

خلاصه                                                    104

فصل چهارم: تجزیه و تحلیلی اطلاعات                              105

مقدمه                                                   106

1-    ویژگی‌های جامعه آماری                                 107

الف ـ ترکیب جامعه آماری از نظر مدرک تحصیلی           108

ب ـ ترکیب جامعه آماری از نظر موقعیت شغلی             109

ج ـ ترکیب جامعه آماری از نظر سابقه کار               110

2- آزمون سئوالات تحقیق                                   111

الف ـ سئوالات مرتبط                                 112

ب ـ نوع و نحوه انتخاب تکنیک‌های آماری               112

3- سئوال فرعی اول                                       114

4- سئوال فرعی دوم                                       118

5- سئوال فرعی سوم                                       121

6- سئوال فرعی چهارم                                     125

7- مجموع کلیه سئوالات فرعی (سئوال اصلی پژوهش)            128

8- تحلیل واریانس                                        132

9- تحلیل واریانس سئوال فرعی اول                         133

10- تحلیل واریانس سئوال فرعی دوم                        137

11- تحلیل واریانس سئوال فرعی سوم                        143

12- تحلیل واریانس سئوال فرعی چهارم                      149

خلاصه                                                    154

فصل پنجم : نتیجه‌گیری و پیشنهادات                              156

مقدمه                                                   157

1-    نتایج تحقیق                                          158

2-    نتایج تحلیلی تحقیق                                   159

3-    محدودیت‌ها                                            162

4-    پیشنهادات                                            163

منابع                                                         167

الف ـ منابع فارسی                                       168

ب ـ منابع انگلیسی                                       171

ضمیمه                                                         174

 

فهرست منابع

الف ـ منابع فارسی

 • اخوان صراف، احمدرضا.، (1378)، سرمایه‌گذاری در تکنولوژی اطلاعات و تاثیر آن بر عملکرد تجاری، اصفهان، مجله پژوهشی دانشگاه اصفهان، جلد دهم ص 59-72
 • آذر، عادل.،  مؤمنی، منصور.، (1379): آمار و کاربرد آن در مدیریت، انتشارات  سمت.
 • اسدی، ابوالقاسم.، (1370): اطلاعات و نظامهای اطلاعاتی در مدیریت، مجله مدیریت دولتی، دوره جدید شماره دوم، 18-1.
 • امیراحمدی.، اچ‌والاس، سی.، (1379): تکنولوژی اطلاعات، سازماندهی تولید و توسعه اقتصادی، ترجمه علیرضا طیب، نشر نصیر.
 • ایران نژاد پاریزی، مهدی.، (1378): روشهای تحقیق در علوم اجتماعی، نشر مدیران.
 • بابایی، محمود.، (1378): نیازسنجی اطلاعات، انتشارات مرکز اطلاعات و مدارک علمی ایران.
 • برچ، جن. و نیستکی، گری‌گراد.، (1371): سیستم‌های اطلاعاتی در تئوری و عمل، ترجمه منوچهر غیبی، انتشارات مرکز آموزش مدیریت دولتی.
 • برنیکرهوف، روبرت اُ.، درسلر، دنیس ای.، (1377): اندازه‌گیری بهره‌وری، ترجمه دکتر محمود عبدالله‌زاده، نشر دفتر پژوهشهای فرهنگی.
 • برینکرهوف، روبرت.، اً درسلر.، دنیس ای.، (1377): اندازه‌گیری بهره‌وری، ترجمه محمود عبدالله‌زاده، انتشارات دفتر پژوهشی فرهنگی.
 • بیطرف، حبیب‌الله.، (1381): ساختار وزارت نیرو، پیک برق، سال هشتم، شماره 333. شنبه 21 اردیبهشت، ص 2.
 • جی. ای. پی. ام (مهندسین نگهداری و تعمیرات ژاپن).، (1377): نگهداری و تولیدات بهره‌ور فراگیر، ترجمه علی حاج شیر محمدی، انتشارات مدیریت صنعتی.
 • چلنجر، جان.ای.، (1381): ساختار آینده محیط کار، ترجمه مهری فهیمی، مجله تدبیر شماره 128، آذرماه 1381، ص 28.
 • حاج شیرمحمدی، علی.، (1377): برنامه‌ریزی نگهداری و تعمیرات، انتشارات غزل.
 • حسن‌زاده، مریم.، (خرداد 1381): یادگیری الکترونیکی، مجله تدبیر سال سیزدهم، شماره 122.
 • دفت، ریچاردال.، (1378): مبانی تئوری و طراحی سازمان، ترجمه علی پارسائیان و سید محمد اعرابی، انتشارات دفتر پژوهشهای فرهنگی.
 • رشید کابلی، مجید.، و رنجبریان، بهرام.، (1371): تکنولوژی و مدیریت تاثیر تکنولوژی بر ساختار سازمانی. مجله مدیریت دولتی، دوره جدید، شماره 16 ص 88 – 110.
 • رومی، مهرداد.، (1379): طراحی سیستم اطلاعات مدیریت (M.I.S) نگهداری و تعمیرات در شرکت شیر منطقه‌ای اصفهان، مرکز آموزش مدیریت دولتی.
 • سرمد، زهره.، بازرگان، عباس.، حجازی، الهی.، (1379): روشهای تحقیق در علوم رفتاری انتشارات آگاه.
 • شائمی برزکی، علی.، (1372): تاثیر تکنولوژی اطلاعات بر ساختار سازمان در موسسات صنعتی و خدماتی اصفهان. دانشگاه اصفهان، دانشکده علوم اداری و اقتصاد.
 • غفرانی، فاطمه.، ملک‌پور، مهشید.، (1375): نقش مدیریت منابع اطلاعاتی در کنترل و توسعه سیستم‌های اطلاعات مدیریت، مجموعه مقالات پنجمین همایش تکنولوژی اطلاعات در صنعت برق ایران، معاونت منابع اطلاعات مدیریت.
 • فاطمی هرندی، حبیب‌الله.، (1380): بررسی موفقیت سیستم‌های اطلاعات مدیریت در سازمان‌های صنعتی و خدماتی استان اصفهان، اصفهان، مجله پژوهشی دانشگاه اصفهان، جلد دوازدهم ص 123 – 140.
 • فضل‌اللهی.، (1381): بار شبکه، اخبار صنعت برق، پیک برق، شنبه 21 اردیبهشت ص 4.
 • فقیه، نظام‌الدین.، (1375): مهندسی تعمیرات و نگهداری، انتشارات نوید.
 • فقیه، نظام‌الدین.، (1379): علم و فن‌آوری، انتشارات نوید.
 • لاودن، کنث‌سی.، لاودن، جین پریس.، (1380): نظام‌های اطلاعات مدیریت، ترجمه عبدالرضا رضایی‌نژاد، انتشارات رسا.
 • محمد‌نژاد، فرشید.، (1378): تکنولوژی اطلاعات و مهندسی مجدد، مجله تدبیر، سال دهم، شماره 94، مرداد 1378، ص 40- 43.
 • مومنی، هوشنگ.، (1372): سیستمهای اطلاعات مدیریت، نشر اتحاد.
 • مینتز برگ، هنری.، (1371): سازماندهی: پنج الگوی سازگار، ترجمه ابوالحسن فقیهی و حسین وزیری سابقی، انتشارات مرکز آموزش دولتی.
 • مک لوید، ریموند.، (1377): سیستمهای اطلاعات مدیریت، ترجمه مهدی جمشیدیان و اکبر مهدی‌پور عطارابادی انتشارات دانشگاه اصفهان.
 • هاروی، دوناله.، براون، دوناله.، (1377): رویکرد تجربی به توسعه سازمانی، ترجمه عباس محمدزاده، انتشارات مرکز آموزش دولتی.

 

ب ـ منابع انگلیسی

 • Bedeian, A. G. (1984). Organization: Theory and analysis. Japan: Holt-Saunders.
 • Child, J. (1984). A guide to problems and practice (4th Ed.). London: Harper and Row.
 • Child, J. (1988). Information technology and organization. In K. Urabe, J. Child & T. Kagano (Eds.),Innovation and management: International Comparisons (pp. 255-301). Berlin: Walter de Gruyter.
 • Delone, W. H. & E. R. Mclean, E. R. (1992). Information system success: The quest for the dependent variable, Information System Research, 3, 1, 60 – 95.
 • Eaton, J. & Smithers, J. (1983). A manager’s guide to information technology. London: Heritage Publishers.
 • Galbraith, J. R. (1973). Designing complex organizations. Reading M A:  Addison-Wesley.
 • Garloff, E. A. (1985). Organizational theory and design. New York: Mc Graw-Hill Book Co.
 • Goodhue, D. L. (1998). Development and measurement validity of a task – technology fit instrument for user evaluation of information systems. Decision Sciences. 29 (1), 105 – 138.
 • Hussain, D. & Hussain, K. M. (1985). Information processing systems for managment. (2nd Ed.). Homewood: Irwin
 • Jamshidian, M. (1992a). The impact of IT on Organizational variables. Unpublished paper Utah State University.
 • Jamshidian, M. (1993). An Observation on the obstacles of computer installation and use in Iran.Proceedings of the first computer conference: Education, Research & application (pp. 16-26). Tehran, Iran: Faculty of Englneering, Tehran University.
 • Kendall, K. E. & Kendall, J. E. (1999). Systems analysis and design. Prentice Hall, NewJersey.
 • Khalil, T. (2000). Management of technology. Mc Graw-Hill companies, In New York.
 • Koontz, H. & Weihrich, H. (1988). Management (9th Ed.). New York: Mc Graw-Hill Book Co.
 • Leavit, H. J. & Whisler, T. L. (1958, Nov/Dec). Management in 1980’s. Harvard Business Review, 41-48.
 • Lucas, Jr, H. C. (1988). Utilizing information technology: Guidelines for Managers. Sloan Management Review.
 • Markus, M. L. & Robey, D. (1988). Information technology and organizational change: Casual structure in theory and research. Management Science, 43, 583-598.
 • Nji Aiaga, (1992). The Dialectics Between Appropriate Technology Public Policy and Rural Development: Implications for Discovery and Innovation in the Third World. Discovery and Innovation, Vol4, No. 1.
 • Pritchett price, (1994), New Habits for a Radically changing word. Pritchett & Associates, Dallas.
 • Scott, W. R. (1981). Organizations: Rational, natural and open systems. Englewood  cliffs, N. J. Prentice Hall Inc.
 • Sethi, V. & Hwang, K. T. & Pegels, C. C. (1993). Information technology and organizational performance: A critical evaluation of computer world's index of information systems effectiveness, Information and Management, 25.
 • Zeffane, R. M. (1989). Computer use and structural control. Journal of Management Studies, 266, 621-647.
 • Zeffane, R. M. (1992 a). Structural control in high and low user, user organizations in Australia.Information and Management, 23, 30-45.

 

دانلود پایان نامه کارشناس ارشد مدیریت : اتوماسیون و نگهداری تعمیرات


آراس44 ]]>
حل مشکل اکانت گوگل Huawei G8 بدون نیاز به باکس http://www.appyfinder.com/page-.html Mon, 16 May 2016 07:01:00 +0430
حل مشکل اکانت گوگل Huawei G8 بدون نیاز به باکس

اموزش کامل حل مشکل اکانت گوگل هواوی مدل Huawei G8 بدون مشکل و نیاز به باکس و 100% تست شده

دانلود حل مشکل اکانت گوگل Huawei G8 بدون نیاز به باکس

Huawei G8 frp lock
Huawei G8 frp unlock
Huawei G8 otg
Huawei G8 google account REMOVE
Huawei G8 google account bypass
Huawei G8 google account
Huawei G8 google lock
Huawei G8 Reset FRP
Huawei G8 Reset FRP file
Huawei G8 Reset FRP
Huawei G8 fix otg 
مشکل Huawei G8  
هنگ روی ارم Huawei G8  
بالا نیامدن Huawei G8  
قفل Huawei G8
دسته بندی هواوی | Huawei
فرمت فایل rar
حجم فایل 0 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 1
 • راهنما:بعد از خرید انلاین یه فایل کم حجم فشرده رو دانلود خواهید کرد.این فایل کم حجم رو از حالت فشرده خارج کرده یک فایل تکست که حاوی لینک دانلود اصلی فایل است برای شما قابل مشاهده و استفاده خواهد بود.

حل مشکل گوگل اکانت هواوی مدل  Huawei G8 RIO-L01

Huawei G8 RIO-L01  google account bypass 

%100 تست شده وبدون نیاز به باکس و در عرض چند دقیقه

بدون نیاز به OTG (که ساپورت هم نمی کند)

بدون نیاز به فیلم های اموزشی ناکار امد

جهت ورود به سایت اصلی و توضیحات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید

حل مشکل اکانت گوگل Huawei G8 بدون نیاز به باکس

RIO-L0 frp lock

 

دانلود حل مشکل اکانت گوگل Huawei G8 بدون نیاز به باکس


آراس44 ]]>
دانلود پاورپوینت رفتار مصرف کننده( فصل چهارم کتاب مدیریت بازاریابی احمد روستا و همکاران) http://www.appyfinder.com/page-.html Mon, 16 May 2016 07:00:00 +0430
دانلود پاورپوینت رفتار مصرف کننده( فصل چهارم کتاب مدیریت بازاریابی احمد روستا و همکاران)

عنوان دانلود پاورپوینت رفتار مصرف کننده( فصل چهارم کتاب مدیریت بازاریابی احمد روستا و همکاران) تعداد اسلاید26 اسلاید فرمت پاورپوینت (قابل ویرایش) دسته مدیریت بازاریابی بخشی از متن بازاریابی موفق با درک چرایی و چگونگی رفتار مصرف کنندگان آغاز می شود رفتار مصرف کننده شامل فرایند های روانی و اجتماعی گوناگونی است که قبل و بعد از فعالیت های مربوط ب

دانلود دانلود پاورپوینت رفتار مصرف کننده( فصل چهارم کتاب مدیریت بازاریابی احمد روستا و همکاران)

کتاب مدیریت بازاریی احمد روستا، داور ونوس و عبدالحمید ابراهیمی
دانلود پاورپوینت رفتار مصرف کننده ( فصل چهارم کتاب مدیریت بازاریابی احمد روستا و همکاران)
فرایند تصمیم گیری خرید مصرف کننده
تشخیص مساله (نیاز) 
جستجوی اطلاعات
منابع اطلاعات بیرونی یا خارجی
ارزیابی راه چاره ها یا گزینه ها (با توجه به معیار های خرید) 
تصمیم خرید
رفتار پس از خرید
دسته بندی مدیریت
فرمت فایل pptx
حجم فایل 404 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 26

عنوان: دانلود پاورپوینت رفتار مصرف کننده( فصل چهارم کتاب مدیریت بازاریابی احمد روستا و همکاران)

تعداد اسلاید:26 اسلاید

فرمت: پاورپوینت (قابل ویرایش)

دسته: مدیریت بازاریابی

بخشی از متن:

بازاریابی موفق با درک چرایی و چگونگی رفتار مصرف کنندگان آغاز می شود. رفتار مصرف کننده شامل فرایند های روانی و اجتماعی گوناگونی است که قبل و بعد از فعالیت های مربوط به خرید و مصرف وجود دارد.

کتاب مدیریت بازاریابی تالیف روستا، ونوس و ابراهیمی از جمله منابع مهم درس مدیریت بازاریابی در سطح کارشناسی می باشد. این فایل شامل پاورپوینت فصل چهارم  این کتاب در حجم 26 اسلاید با عنوان"رفتار مصرف کننده " می باشد که می تواند به عنوان سمینار کلاسی (کنفرانس) برای درس مدیریت بازاریابی مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر است:

مقدمه

فرایند تصمیم گیری خرید مصرف کننده

تشخیص مساله (نیاز)

جستجوی اطلاعات

منابع اطلاعات بیرونی یا خارجی

ارزیابی راه چاره ها یا گزینه ها (با توجه به معیار های خرید)

تصمیم خرید

رفتار پس از خرید

انواع حل مسأله خرید

عوامل موثر در فرایند تصمیم گیری خرید

عوامل فرهنگی-اجتماعی و گروه

عوامل روانی و فردی

عوامل موقعیتی

تاثیرات فرهنگی

تأثیرات طبقه اجتماعی

تأثیرات گروه های مرجع

تاثیرات خانواده وهمخانگی

انگیزه

ادراك

یادگیری

خودپنداری

سبک زندگی

تلقیات و برداشتها

آثار موقعیت خرید برروی فرایند تصمیم خرید

مشخصات اصلی خرید های سازمانی

فرایند تصمیم گیری خرید سازمانی

دانلود دانلود پاورپوینت رفتار مصرف کننده( فصل چهارم کتاب مدیریت بازاریابی احمد روستا و همکاران)


آراس44 ]]>
پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی فرهنگ سازمانی http://www.appyfinder.com/page-.html Mon, 16 May 2016 06:59:00 +0430
پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی فرهنگ سازمانی

بررسی فرهنگ سازمانی حاکم و شناسایی و شناخت ویژگی‌های اصلی آن تحقیق و پژوهش کارشناسی ارشد مدیریت توسعه منابع انسانی فرمت فایل اصلی پایان نامه doc حجم فایل 184 KB تعداد کل صفحات 106 صفحه

دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی فرهنگ سازمانی

دانلود تحقیق و پژوهش مدیریت 
دانلود تحقیق و پژوهش فوق لیسانس مدیریت 
دانلود تحقیق و پژوهش فوق لیسانس 
دانلود تحقیق و پژوهش کارشناسی ارشد مدیریت 
فرهنگ سازمانی 
پژوهش کارشناسی ارشد فرهنگ سازمانی 
پژوهش فوق لیسانس فرهنگ سازمانی 
دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد فرهنگ سازمانی 
دانلود پژوهش فوق لیسانس فرهنگ سازمانی 
دانلود پایان نامه کارش
دسته بندی مدیریت
فرمت فایل doc
حجم فایل 183 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 106

بررسی فرهنگ سازمانی حاکم و شناسایی و شناخت ویژگی‌های اصلی آن - تحقیق و پژوهش  کارشناسی ارشد مدیریت توسعه منابع انسانی  

فرمت فایل اصلی پایان نامه   :  doc 

حجم فایل    :  184 KB 

تعداد کل صفحات :  106 صفحه

این تحقیق و پژوهش جهت ارائه در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت تدوین گردیده است . و شامل کلیه مباحث مورد نیاز پایان نامه ارشد این رشته می باشد.نمونه های مشابه این عنوان با قیمت های بسیار بالایی در اینترنت به فروش می رسد. فروشگاه ما این پایان نامه را با قیمت ناچیزی جهت استفاده دانشجویان عزیز در رابطه با منبع اطلاعاتی در اختیار شما قرار می دهند. حق مالکیت معنوی این اثر مربوط به نگارنده است. و فقط جهت استفاده از منابع اطلاعاتی و بالابردن سطح علمی شما در این سایت ارائه گردیده است.

 

 

چکیده تحقیق و پژوهش

با بررسی روند تدریجی و تكاملی مدیریت امور كاركنان و اداره انسانی در دهه‌های 1970و1980م به نگرشی برخورد می‌نمائیم كه مقوله فرهنگ را به عنوان عنصر اصلی در مباحث مدیریت منابع انسانی مطرح نمودند.

توجه به فرهنگ سازمانی به طور نسبی توسط متخصصان رفتار سازمانی مطرح شد، اما بستر اصلی آنرا باید در مطالعات تجربی سازمان یافت.

یكی از این نوع كارها، ارائه كتاب هنر مدیریت ژاپنی توسط پاسكال و آتوس می‌باشد. این مطالعه به راز موفقیت ژاپنی‌ها بر مبنای خلق فرهنگ سازمانی قدرتمند كه بین كاركنان، مدیران، و كاركنان به تعامل تأكید داشته و ناشی از علایق مشترك در كسب كمال سازمانی می‌باشد، اشاره دارد.

مطالعه دیگر كتاب در جستجوی كمال «پیترز و واترمن» می باشد. آنان به این نتیجه رسیدند كه رهبر نه تنها جنبه های ملموس و منطقی سازمان نظیر ساختار و فن‌آوری را ایجاد می‌كند بلكه باید خالق ایدئولوژی‌ها، عقاید، زبان، مراسم و شعائر باشد (سید جوادین، 1381، ص60-61). اهمیت فرهنگ تابد آنجاست كه عنوان می‌كنند موفقیت هر عمل و رفتاری در سازمان بسته به همسویی آن با هنجارهای فرهنگی دارد، در غیر اینصورت محكوم به شكست است، در صورت عدم تطابق  و سستی فرهنگ بایستی به تغییر ارزش‌های آن همت گمارد. (ممی‌زاده، 1375، ص74)

این تحقیق بر آن است كه با بررسی فرهنگ سازمانی حاكم و شناسایی و شناخت ویژگی های اصلی آن توجه مدیران را به بخش مهمی از سازمان كه شامل جنبه های غیررسمی سازمان می‌باشدجلب نماید تا در برنامه ریزی ها و اداره موثر و كارای سازمان از این عنصر مهم و حیاتی غفلت نشود.

 

فهرست تحقیق و پژوهش

فهرست مطالب

فهرست مطالب

عنوان                                                                                                                      صفحه           

 چکیده ..........................................................................

 فصل اول: کلیات تحقیق

 1-1 مقدمه .............................................................    2

2-1 عنوان تحقیق ......................................................................     3

3-1 بیان مسئله تحقیق ..........................................................            3

4-1 اهمیت و ضرورت تحقیق .....................................................         4

5-1 اهداف تحقیق .................................................................         5

6-1 سؤالات تحقیق ................................................................         6

7-1 متغیرهای عملیاتی تحقیق ....................................................       7

8-1 تعریف عملیاتی واژه‌ها و مفاهیم ...........................................        9

9-1 قلمرو تحقیق ................................................................        10

فصل دوم: مبانی نظری و پیشینه تحقیق

 1-2 مقدمه .........................................................   12

2-2 مفاهیم فرهنگ و فرهنگ سازمانی ......................................     13

3-2 عناصر و مؤلفه‌های فرهنگ سازمانی ....................................      15

4-2 نحوه شکل‌گیری فرهنگ‌ها ..............................................      16

1-4-2 بنیان‌گذاران سازمان .................................................    17

5-2 ابعاد معروف فرهنگ .....................................................    17

6-2 عناصر اساسی فرهنگ سازمانی ........................................    19

7-2 راه‌های شناسایی فرهنگ سازمانی ...................................     21

8-2 تکوین فرهنگ سازمانی  ...............................................     23

9-2 انواع فرهنگ سازمانی (تقسیم‌بندی‌های رایج فرهنگ سازمانی )    24

1-9-2 فرهنگ حاکم و خرده فرهنگ ....................................     24

2-9-2 فرهنگ قوی و ضعیف ............................................      26

3-9-2 فرهنگ‌های مثبت و منفی .......................................       27

10-2 استراتژی و فرهنگ ..............................................        30

1-10-2 فرهنگ انعطاف‌پذیری .......................................        31

2-10-2 فرهنگ مأموریتی ............................................       32

3-10-2 فرهنگ مشارکتی ............................................      32

4-10-2 فرهنگ بوروکراتیک ........................................      33

11-2 الگوهای اساسی تشریح فرهنگ سازمانی ....................    34

1-11-2 مدل پارسونز ................................................    34

2-12-2 چارچوب اوشی ..............................................    34

3-13-2 شیوه پیترز و واترمن .....................................    35

14-2مدیریت فرهنگ سازمان ....................................      35

15-2 تأثیر فرهنگ بر عملکرد و اثربخشی سازمان .............     38

16-2 رابطه فرهنگ سازمانی با توانایی‌های مدیریت ..........     39

17-2 تأثیر فرهنگ بر ساختار سازمانی .........................     40

18-2 تأثیر فرهنگ سازمانی بر وظایف مدیریت ..............     41

19-2 فرهنگ سازمانی و توسعه سازمانی          OD ..............    43

20-2 خلاصه‌ای از تحقیق مشابه انجام شده در ارتباط تقریباً نزدیک با موضوع   43

فصل سوم: طرح تحقیق

 1-3 مقدمه ......................................         46

2-3 نوع روش تحقیق .........................................       46

3-3 جامعه آماری ..............................................       46

4-3 حجم نمونه آماری .......................................       47

5-3 چگونگی تدوین پرسش‌نامه ..........................       47

6-3 روائی و پایائی پرسش‌نامه ..........................        50

1-6-3 روائی ..............................................        50

2-6-3 پایائی ..............................................        50

1-2-6-3 پایائی سوالات مربوط به سنجش شاخص فرهنگ سازمانی   50

2-2-6-3 پایائی سوالات مربوط به سنجش جو سازمانی .....  51

3-2-6-3 پایائی سوالات مربوط به سنجش آزمون شناخت سازمانی ........... 52

4-2-6-3 پایائی سوالات مربوط به سنجش آزمون سنجش قدرت مدیران ............53

7-3 شیوه جمع‌آوری اطلاعات ............................................. 54

8- 3 روش تجزیه و تحلیل داده ‌ها ...........................   54

فصل چهارم: تجزیه و تحلیل اطلاعات

 1-4 تجزیه و تحلیل توصیفی اطلاعات پرسش‌نامه ........... 56

1-1-4 توزیع فراوانی جنسیت کارکنان مورد مطالعه .............. 56

2-1-4 توزیع فراوانی تحصیلات کارکنان مورد مطالعه .......... 57

3-1-4 توزیع فراوانی رشته تحصیلی کارکنان مورد مطالعه      58

4-1-4 توزیع فراوانی پست سازمانی کارکنان مورد مطالعه 59

5-1-4 توزیع فراوانی نوع بخش شغلی کارکنان مورد مطالعه .60

6-1-4 توزیع فراوانی وضعیت استخدام کارکنان مورد مطالعه ...61

7-1-4 توزیع فراوانی رده سنی کارکنان مورد مطالعه ................62

8-1-4 توزیع فراوانی سابقه خدمت کارکنان مورد مطالعه ..........63

2-4 تجزیه و تحلیل استنباطی پرسشنامه ..................64

1-2-4 توزیع پراکندگی هویت سازمانی .................64

2-2-4 توزیع پراکندگی تعهد گروهی ......................65

3-2-4 توزیع پراکندگی ترغیب و ثبات نظام اجتماعی .........66

4-2-4 توزیع پراکندگی شاخص جهت‌دهی به رفتار اجتماعی  .......

5-2-4 توزیع پراکندگی شاخص ساختار کار .........68

6-2-4 توزیع پراکندگی شاخص مسئولیت‌پذیری ...............69

7-2-4 توزیع پراکندگی شاخص اعطای پاداش‌ها و نظام ترفیع ................70

8-2-4 توزیع پراکندگی شاخص ریسک یا خطرپذیری .................71

9-2-4 توزیع پراکندگی شاخص صمیمیت .....................72

10-2-4 توزیع پراکندگی شاخص حمایت کار .................73

11-2-4 توزیع پراکندگی شاخص ضوابط و کنترل کار .......74

12-2-4 توزیع پراکندگی شاخص برخورد یا تعارض .......75

13-2-4 توزیع پراکندگی شاخص هویت سازمانی ........76

14-2-4 توزیع پراکندگی شاخص شناخت اهداف سازمان ..77

15-2-4 توزیع پراکندگی شاخص عملکرد سازمانی  ...........78

16-2-4 توزیع پراکندگی شاخص نحوه رهبری و مدیریت .......79

17-2-4 توزیع پراکندگی شاخص قدرت مرجعی ..................80

18-2-4 توزیع پراکندگی شاخص قدرت تخصصی .........81

19-2-4 توزیع پراکندگی شاخص قدرت قانونی ............82

20-2-4 توزیع پراکندگی شاخص قدرت پاداش ............83

21-2-4 توزیع پراکندگی شاخص قدرت قهری .............84

3-4 آزمون فرضیات ............................................85

1-3-4 مقایسه شاخص‌های عوامل فرهنگ سازمانی ........85

2-3-4 مقایسه نوع قدرت موجود در سازمان ...............86

3-3-4 مقایسه شاخص‌های شناخت سازمانی ................86

4-3-4 مقایسه شاخص‌های جو سازمانی .....................88

4-4 مقایسه فرهنگ سازمانی به لحاظ کلیه مؤلفه‌ای مورد مطالعه 90

فصل پنجم: یافته‌ها و پیشنهادات

 1-5 بحث و بررسی یافته ..........................92

الف) نتایج توصیف داده‌ها ..................................92

ب) نتایج تحلیل داده‌ها .....................................94

2-5 پیشنهادات ...........................................97

محدودیت‌های تحقیق ...................................101

پیوست :

 ضمائم .........................................................................

 

قسمتی از متن اصلی تحقیق و پژوهش

1-2- مقدمه

سالهاست که محققان و صاحب نظران در پی شناخت و شنا سایی یک متغیر سیستمی در سازمان بنام فرهنگ سازمانی می باشند. این متغیر به طور حتم در سازمان وجود دارد ولی آن را به راحتی نمی‌توان تعریف نمود. اما افراد برای معرفی سازمان از عبارات و اصطلاحات و کلمه‌های مشابه استفاده می‌کنند ما این متغیر مهم و اساسی را فرهنگ سازمانی می‌نامیم. همان‌گونه که افراد دارای شخصیتهای متفاوت می باشند سازمان ها هم همانند انسان دارای ویژگی‌هایی است. 

که این ویژگی‌ها می‌توانند به صورت صمیمی، خلاق، نوآور یا محافظه کار باشند براساس همین ویژگی می‌توان نگرش‌ها و رفتارهای کسانی را که درون این سازمانها هستند، پیش بینی نمود.     (رابینز، 1380، ص371)

به بیان دیگر سازمان ها هم فرهنگ‌هایی دارند که بر نوع رفتار اعضاء اثر می‌گذارد و یا نوع رفتار آنان را تعیین می‌نماید. اگر چه موضوع فرهنگ و نقش آن در هدایت جوامع از دیر باز مورد توجه جامعه‌شناسان قرار داشته اما موضوع فرهنگ سازمانی دیدگاهی جدید در عرصه دانش مدیریت است. تحقیق دانشمندان و صاحب نظران روی دلایل شکست و موفقیت سازمان‌ها در طی دهه‌های گذشته بیانگر نقش عوامل غیر مادی و معنوی در موفقیت این سازمان‌ها بوده است شرکت‌های آی. بی. ام. سیرز، جنرال موتورز برای حل مسأله‌ها و مشکلات خود کوشیده‌اند تا فرهنگ حاکم بر سازمان را تغییر دهند و بدین وسیله موفقیت شرکت را تضمین نمایند. (دفت، 1378ص 393) 

در این فصل برای شناخت فرهنگ سازمانی به بررسی ادبیات موضوع می‌پردازیم.

2-2 مفاهیم فرهنگ و فرهنگ سازمانی:

فرهنگ‌culture)) به معنای ارزش ها، هنجارها، سنتها، آداب و رسوم که این ویژگی‌ها در جوامع انسانی متفاوت است. ما با فرهنگ به دنیا نمی‌آییم، بلکه در اجتماعی به دنیا می آییم که خود فرهنگش را به ما می‌آموزد. ما فرهنگ را از کسان دیگری که در اطراف ما یا در محیط هستند، یاد می‌گیریم. در واقع فرهنگ اکتسابی است و به وجوه مشترک انجام کار در یک جامعه خاص دلالت دارد. این وجوه عواملی چون نحوه تغذیه افراد، پوشش، احترام به یکدیگر و تربیت فرزند را در بر می‌گیرد. ترکیب این عوامل باعث می‌شود که مثلاً فرهنگ کانادا و پاکستان متمایز از انگلستان و الجزایر باشد.

هر چند استعمال فرهنگ در متون علمی جامعه شناسی و انسان شناسی امروز از وسعت و گستردگی بسیاری برخودار است، اما معانی جدید فرهنگ ( culture  )با معانی پیشین آن ارتباط چندانی ندارد . واژه فرهنگ ریشه لاتین دارد و به معنای کشت و کار یا پرورش است و هنوز در اصطلاحات کشاورزی (Agriculture) و باغداری به همان معنا به کار می رود. در زبان‌های رومانیایی و انگلیسی تا دیر زمانی واژه تمدن(civilizations) را به جای فرهنگ به کار می‌بردند و از آن، معنای پرورش، بهسازی، تهذیب، پیشرفت اجتماعی استنباط می کردند از نیمه قرن هجدهم، فرهنگ در مفهوم جدید آن به کار می رود.

نخستین تعریف جامع و علمی از فرهنگ را ادوارد بارنت تیلور در سال 1871م ارائه نمود. او در تعریف انسان شناختی خود از فرهنگ می نویسد:«فرهنگ یا تمدن در معنای وسیع قوم نگاریش  عبارت است از کلیت در هم بافته‌ای شامل دانش، هنر، اخلاق، قانون، آداب و رسوم و هرگونه قابلیتها و عاداتی که به وسیله انسان به عنوان عضوی از جامعه کسب شده است. ( شریف زاده، 1377، ص11)

 صاحب نظران رشته مدیریت در این مورد اتفاق نظر دارند که مقصود از فرهنگ سازمانی سیستمی از استنباط مشترک است که اعضاء نسبت به یک سازمان دارند و همین ویژگی موجب تفکیک دو سازمان از یکدیگر می شود یک سیستم که اعضای آن دارای استنباط مشترک از آن هستند، از مجموعه‌ای ویژگی‌های اصلی تشکیل شده است که سازمان به آن‌ها ارج می‌نهد و برای آنها ارزش قائل است. فرهنگ سازمانی یک واژه توصیفی است.

در تحقیقاتی که روی فرهنگ سازمانی انجام شده، محققان کوشیده‌اند، دریابند که افراد از چه زاویه‌ای به سازمان خود نگاه می کنند: آیا هدفها و عملکرد های مورد انتظار روشن و مشخص هستند؟ آیا سازمان به خلاقیت و نوع‌آوری ارج می نهد و به آن پاداش متناسب می‌دهد؟ و آیا پدیده تعارض را سرکوب می‌کند؟

برعکس به هنگام سنجش رضایت شغلی سعی می شود تا واکنش فرد نسبت به محیط سازمانی سنجیده شود و به نوع احساساتی مربوط می‌شود که افراد نسبت به انتظارات سازمان، شیوه‌های پرداخت پاداش، روش های دست یازیدن به پدیده تعارض و از این قبیل چیزها دارند. اگر چه این دو پدیده وجوه مشترکی دارند، ولی باید همواره به یاد داشت که عبارت فرهنگ سازمانی یک واژه توصیفی است، در حالی که در مورد رضایت شغلی مساله ارزیابی مطرح است.( رابینز، 1380، صفحات372- 373 )

 

فهرست منابع تحقیق و پژوهش

1- ایران‌زاده، سلیمان «مدیریت فرهنگ سازمانی» (تبریز، چاپ اول، 1377)

2- الوانی، سید مهدی «آیینها و رسوم سازمانی، طریقی در شناخت فرهنگ سازمانی» (مدیریت و توسعه، شماره 1، تابستان 1378).

3- ایران‌زاده، سلیمان «تأثیر فرهنگ سازمانی بر فرایندهای مدیریت» (اطلاعات سیاسی – اقتصادی، شماره 148-147، آذرماه 1378).

4- استیفن، پی‌رابینز «رفتار سازمانی»، مترجم، علی پارسائیان و سید محمد اعرابی، (تهران، دفتر پژوهش‌های فرهنگی، چاپ چهارم، 1380).

5- الفقیه، مهدی «بررسی عوامل مؤثر بر رضایت شغلی کارکنان شرکت آب و فاضلاب آذربایجان‌شرقی» (پایان‌نامه کارشناسی ارشد مؤسسه تحقیقات و آموزش مدیریت، 1382).

6- جان‌آر، شرمرهورن، جمیزجی، وهانت، ریچاردان، ازبورن، «مدیریت رفتار سازمانی» ترجمه مهدی ایران‌نژاد پاریزی، محمد علی بابایی زکلیکی، محمدعلی سبحان‌اللهی، چاپ دوم، (مؤسسه تحقیقات و آموزش مدیریت، شهریور 1379).

7- ریچارد، ال‌. دفت «مبانی تئوری و طراحی سازمان» مترجم، علی پارسائیان و سید محمد اعرابی، (تهران، دفتر پژوهش‌های فرهنگی، چاپ اول، 1378).

8- زارعی متین، حسن «مدیریت فرهنگ سازمانی»، زمینه، (شماره 51، 52، مهر و آبال 1374).

9- سیدجوادین، سیدرضا «مدیریت منابع انسانی و امور کارکنان» (تهران، نشر نگاه دانش، چاپ اول، 1375).

10- ساعتچی، محمود «روان‌شناسی کاربردی برای مدیران» (تهران، مؤسسه نشر ویرایش، چاپ چهارم، 1377).

11- ساعتچی، محمود «روان شناسی بهره‌وری» (تهران، مؤسسه نشر ویرایش، چاپ دوم، 1376).

12- شریف‌زاده، فتاح، کاظمی، مهدی، «مدیریت و فرهنگ سازمانی» (تهران، نشر قومس، چاپ اول، 1377).

13- صدفی، ذبیح‌اله، بابائی، سکینه «تکنیک‌های خاص تحقیق» (تهران).

14- طوسی، محمدعلی «فرهنگ سازمانی» (تهران، مرکز آموزش مدیریت دولتی، چاپ اول، 1376).

15- عطافر، علی «فرهنگ سازمانی و نحوه ایجاد و تحول در آن» (مقاله ارائه شده به سمینار فرهنگ کار، اصفهان، 1377).

16- فراهانی، تقی «بررسی فرهنگ‌های مختلف در شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان» (پایان نامه کارشناسی ارشد مؤسسه تحقیقات و آموزش مدیریت، 1379).

17- ممی‌زاده، جعفر «توسعه سازمان» (تهران، انتشارات روایت، چاپ اول، 1375).

18- مقیمی، سید محمد «سازمان و مدیریت رویکردی پژوهشی» (تهران، نشر ترمه، چاپ اول، 1377). 

دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی فرهنگ سازمانی


آراس44 ]]>
نرم افزار ایمیل مارکتینگ به همراه راهنما و 1020000 ایمیل ایرانی فعال http://www.appyfinder.com/page-.html Mon, 16 May 2016 06:58:00 +0430
نرم افزار ایمیل مارکتینگ به همراه راهنما و 1020000 ایمیل ایرانی فعال

تعداد ایمیل ها 10020000 محتوای بسته نرم افزار ارسال ایمیل انبوه 10020000 ایمیل ایرانی و خارجی راهنمای گام به گام و تصویری استفاده از نرم افزار

دانلود نرم افزار ایمیل مارکتینگ به همراه راهنما و 1020000 ایمیل ایرانی فعال

افزایش چشمگیر فروش
اصولی ترین راه تبلیغ کالا
ارسال نامحدود و رایگان
افزایش فوق العاده آمار بازدیدکنندگان
ارسال ایمیل تبلیغاتی نامحدود و رایگان
ارسال ایمیل تبلیغاتی انبوه و رایگان
راهنمای گام به گام و کاملا تصویری
20000 یاهو ایمیل ایرانی فعال
قیمت فقط 6000 تومان
تبلیغات رایگان
دانلود
رایگان
راه های افزایش آمار بازدیدکنندگان
افزایش بازد
دسته بندی نرم افزار
فرمت فایل docx
حجم فایل 13985 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 500

پکیج استثنایی و سوپر ویژه ارسال ایمیل تبلیغاتی انبوه و رایگان

95 درصد تخفیف
یک فرصت باورنکردنی یک قیمت باور نکردنی
آری 95% تخفیف بسته
قیمت واقعی بسته 120000 تومان است که ما آن را باقیمت ناچیز 6000 تومان عرضه میکنیم
فرصت را ازدست ندهید
ارسال ایمیل تبلیغاتی نامحدود و رایگان
ارسال ایمیل گروهی رایگان و نامحدود
ویژگی ها و محتوای بسته :
1000000 ایمیل ایرانی و خارجی یاهو جیمیل هات میل ...
20000 یاهو ایمیل ایرانی فعال
راهنمای گام به گام و کاملا تصویری کار با نرم افزار
نرم افزار ارسال ایمیل انبوه رایگان و نامحدود
تخفیف 95% بسته
120000 تومان   ---->  6000 تومان

ویژگی های نرم افزار ایمیل مارکتینگ : 

ارسال نامحدود و رایگان
رابط کاربری و ساده
آپدیت رایگان و دائمی
افزایش فوق العاده آمار بازدیدکنندگان
افزایش چشمگیر فروش
اصولی ترین راه تبلیغ کالا

اگر میخواهید آمار بازدید سایت و افزایش چشمگیر فروش داشته باشید منتظر چه هستید.
بهترین روش ارسال ایمیل تبلیغاتی انبوه است.

 

 

دانلود نرم افزار ایمیل مارکتینگ به همراه راهنما و 1020000 ایمیل ایرانی فعال


آراس44 ]]>
عکس های جذاب از طرح های زیبای لاک ناخن 2016 http://www.appyfinder.com/page-.html Mon, 16 May 2016 04:25:00 +0430 تصاویری جذاب از طرح های زیبای لاک ناخن 2016

با کمی خلاقیت و با تغییر رنگ لاک تان، طرح های زیبا و متنوعی از طرح پلنگی در آورید. برای این که کارتان ساده تر شود، ما مدل های زیبایی را برایتان آورده ایم تا از آنها ایده بگیرید. تصاویری جذاب از طرح های زیبای لاک ناخن 2016 را در ادامه ملاحظه خواهید کرد.


جادوی کلمات | سایت تفریحی, سرگرمی , سرگرمی وتفریحی ]]>
مدل های جدید کفش های معروف در اینستاگرام http://www.appyfinder.com/page-.html Mon, 16 May 2016 04:14:00 +0430 جدیدترین مدل های کفش های معروف در اینستاگرام

اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی به بازیگران بزرگی در عرصه تبلیغات تبدیل شده‌اند.در این سری مطالب می توانید جدیدترین مدل های کفش های معروف در اینستاگرام که توسط افراد به اشتراک گذاشته می شود را ببینید.

 

کاربران شبکه های اجتماعی هم به شدت برندها را دنبال می‌کنند. 


جادوی کلمات | سایت تفریحی, سرگرمی , سرگرمی وتفریحی ]]>
27-1 http://www.appyfinder.com/page-.html Mon, 16 May 2016 01:24:00 +0430 سلام.


الان 27 / 02 / 95 - ساعت 1:20 بامداد


یه ساعت پیش تصمیم گرفتم که دوباره شعر حفظ کنم.


باید دید واقعا این کار رو انجام می دم یا فقط حرف است.


فقط هم یه بیت. لازم نیست که زیاد باشه.


کتاب شعر باز می کنم، اون صفحه یی که باز بشه، از بیتی خوشم بیاد.


اون رو حفظ کنم.


البته حفظ کردن شعر اونقدرها هم راحت نیست.


باید هزاران بار همون یک بیت رو بنویسم روو کاغذ.


تا بالاخره کم کم حفظ بشم.

]]>
رای گیری معاونت اساسنامه http://www.appyfinder.com/page-.html Sun, 15 May 2016 22:38:24 +0430 تا چهارشنبه سنجاق.

مهلت رای گیری تا چهارشنبه شب.

آقا میلاد خانی داوطلب شدن برا سمت معاونت اساسنامه، امروز صحبت های لازم رو باهاشون انجام دادم.به نظرم گزینه مناسبی هستند  علاقه خوبی هم دارن برا ی معاونت روزهای باقی مانده این ترم و مسئولیت در ترم تابستان. بنابراین فقط گزینه میلاد خانی برا معاونت رو داریم.لطفا موافقت یا مخالفت خودتون رو اعلام کنید.


]]>
نتیجه بازی دوم والیبال ایران و فرانسه در 25 اردیبهشت 95 http://www.appyfinder.com/page-.html Sun, 15 May 2016 22:07:09 +0430 تیم ملی والیبال ایران دومین بازی تدارکاتی خود با فرانسه را به حریف واگذار کرد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی تدارکاتی خود برابر فرانسه از ساعت 20:30 شنبه 25 اردیبهشت در ورزشگاه هارنس به مصاف حریف خود رفت و سه بر صفر شکست خورد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]]]> ورود 18 هزار معلم جدید به مدارس از مهر/ تشریح چگونگی نقل و انتقالات فرهنگیان http://www.appyfinder.com/page-.html Sun, 15 May 2016 18:35:00 +0430 وزیر آموزش و پرورش از ورود 18 هزار معلم جدید به مدارس از مهر امسال خبر داد و گفت: شهر تهران در مقطع متوسطه نیروی مرد نیاز دارد زیرا 81 درصد معلمان تهران خانم‌ها هستند و این در حالی است که 51 درصد دانش‌آموزان پایتخت پسر هستند.


باشگاه دانشجومعلمان ایران ]]>
بلده شهرستانی در شمال کشور http://www.appyfinder.com/page-.html Sun, 15 May 2016 17:02:50 +0430 اگر به یک ایرانگردی تمام عیار می اندیشید، اما فرصت کافی برای ترتیب دادن یک سفر دورهمی ندارید؛ با سپردن خود به مسیر خیال سفر مجازی به شهرستان بلده را تجربه کنید.
این شهرستان سرسبز و زیبا از دیدنی ترین مناطق شمال ایران می باشد. از جاده ی چالوس که 55 کیلومتر فاصله بگیریم به شهرستان بلده می رسیم. این شهرستان با داشتن 22 روستا یکی از پرجمعیت ترین نقاط شمالی کشور می باشد.

ناصرالدین شاه نیز در خاطرات خود از سفر به بلده بسیار سخن گفته و زیبایی های این منطقه را ستوده است.
از جمله روستاهای به نام این شهر می توان دویلات، نج، زرین کمر، مزید، چل رود، کلیک، سادات محله، مرچ، ورزن، یالرود، حطر، کمر رود، بردون، سر اسب، بطاهر کلا، یاسل، کام، خجیر کلا، بل، یوش، ناحیه و ورازان را نام برد.

روستای ناحیه این شهر دارای طبیعت بسیار سبز و زنده، آب و هوایی خوش و بسیار پاک و فرح بخش می باشد. اگر بخواهید تنها یکی از روستاهای این شهرستان را برای بازدید و اقامت در طول سفر خود برگزینید، به جرات می توان روستای ناحیه را به عنوان سرسبزترین و زیباترین برشمرد.


]]>
آخرین مطالب http://www.appyfinder.com/page-.html Sun, 15 May 2016 16:04:48 +0430

]]>
هتل ساتورن پالاس آنتالیا http://www.appyfinder.com/page-.html Sun, 15 May 2016 14:43:00 +0430 اگر قصد دارید تعطیلاتی بینظیر را تجربه کنید ، آنتالیا هتلهای بی نظیری برای اقامت دارد . شما می توانید این تور را با اقامت در یکی از بهترین مناطق و بهترین هتل های آنتالیا به یک سفر به یاد ماندنی تبدیل کنید. برای رزرو هتل در آنتالیا ما به شما هتل ساتورن پالاس را پیشنهاد می کنیم.
هتل ساتورن پالاس آنتالیا  در منطقه توریستی و خوش آب و هوای لارا  واقع شده است. این هتل یکی از با شکوه ترین هتل های پنج ستاره لارا بحساب می آید. ساحل و پلاژ اختصاصی با امکانات ویژه جهت شنا و حمام آفتاب ، اتاق هایی لوکس و امکاناتی فوق مدرن ، همه در هتل ساتورن آنتالیا به گردشگران ارائه می شود.
اتاق های هتل  ساتورن پالاس آنتالیا  شامل ۲۲۱ اتاق استاندارد و خانوادگی و سوئیت جکوزی دار می باشد . که برای هر سلیقه و سطح مالی در اندازه های مختلف سرویس ویژه ای ارائه می کند . اتاق های مجلل هتل ساتورن پالاس با به کارگیری لوازمی لوکس ، امکانات به روز و چشم اندازی منحصر به فرد از مناظر طبیعی ، برای هر گردشگری ایده آل و جذاب است . محیط اتاق ها دنج و آرام هستند و دارای تلویزیون ماهواره ای ، تلفن ، حمامی مدرن و سشوار ،  مینی بار ، صندوق امانات ، سیستم حرارتی و برودتی و سیستم تهویه مطبوع  نیز می باشند.
امکانات هتل ساتورن پالاس آنتالیا  در زمینه های تفریحی و رفاهی بی نظیر است و برای هر سنی مناسب می باشد . امکانات این هتل عبارتند از ساحل اختصاصی ، تفریحات ساحلی ، ورزش های آبی ، حمام آفتاب ، کابین دوش و تعویض لباس ، دو رستوران ، تجهیزات پزشکی ، خدمات لاندری ، پرستارو سرویس نگه داری از کودک ، و صندوق امانات ،  استخر سرپوشیده و روباز مناسب برای کودکان و بزرگسالان پارک و سرسره آبی ، سونا ، ورزش های آبی و آموزش غواصی ، میز بیلیارد ، زمین فوتبال ، بولینگ، اسکواش و غیره.]]>
گزارش فعالیت اکران تولیدات داخلی کانون http://www.appyfinder.com/page-.html Sun, 15 May 2016 14:06:00 +0430 این پست از طرف خانم صالح ابادی است.

سلام...

روز سه شنبه اکران تولیدات کانون با استقبال بی نظیر بچه ها مواجه شد...ممنون از همه ی کسایی که اومدند و کمک کردند.

فعالین:

دانیال امامی-فرانک نجاتی-زهرا قادری-نفیسه صالح آبادی-امیر حیدری-مجتبی طغیانی-رضا پهلوان 


]]>
نوبت دو دهک اول در تامین مسکن http://www.appyfinder.com/page-.html Sun, 15 May 2016 13:30:40 +0430

ملک بان 24

نوبت دو دهک اول در تامین مسکن


معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از تصمیم‌گیری جدید برای تامین مالی مسکن دو دهک اول و دوم درآمدی خبر داد.
حامد مظاهریان، معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به جلسات نمایندگان وزارت راه و شهرسازی، بانک مرکزی، بانک مسکن و وزارت اقتصاد با معاون اول رئیس‌جمهوری اظهار کرد: دولت مصمم است تا تلاش بخش‌های مختلف درون قوه مجریه که می‌توانند در رونق بخش مسکن اثرگذار باشند را هماهنگ کند تا دستور ویژه رئیس‌جمهوری برای خروج مسکن از رکود اجرایی شود.

 او ادامه داد: تاکنون ابزارهای مالی گوناگونی در مذاکرات متعدد با بانک مرکزی، شورای پول و اعتبار، بانک‌های عامل و سازمان بورس طراحی و عملیاتی شده است تا این امر محقق شود.

 او با بیان اینکه در طراحی این ابزارها در جلسات مذکور به جمع‌بندی خوبی رسیده‌ایم و امکان اجرای آنها مهیا شده است، گفت: هم‌اکنون در موقعیتی قرار داریم که لازم است برای پروژه‌های مختلف طراحی‌شده بتوانیم در بخش‌هایی چون تخصیص زمین، مسکن روستاییان، مسکن حمایتی اقشار ضعیف و دهک‌های یک و دو و همچنین تقویت طرف عرضه و تقاضای مسکن (ساخت و خرید) تصمیم‌های مشخصی گرفته شود.

]]>
امضا:جین http://www.appyfinder.com/page-.html Sun, 15 May 2016 12:34:00 +0430یه حساب الکی زپرتی  تو میزان فلان فلان شده باز کرده بودم یادم نیس به چه دلیل لازم بود.

 بعد چند وقت پیش گفتم  برم  اون حسابو ببندم هر چی مالمونو خوردن بسه  رفتم بانک صادرات گفتم یه همچین چیزی بوده  ۲۰ تومنی  بیشتر  نداشته میخوام ببندم حسابو  

بانکداره گفت چرا?

ینی چی چرا? مبلغ ناچیزی بوده میخوام ببندم همونم. چرا باید باز باشه?

حالا میزان ورشکست شده  یه ۲۰  تومنو بش ببخشین دیگه 

با خنده حرصی گفتم به میزان یه  هزاری ام  نباید بخشید

گفت حالا بگردین دفترچه حسابو پیدا کنین راحت تره اگه نبود بیاین با کارت ملی (گفته بودم دفترچه ندارم)

منم اصرار نکردم

امروز با دفترچه رفتم

حالا یه چیزی بهتون بگم که بنده  خرس گنده همیشه  با مقوله امضا  مشکل داشتم  قققققق

آقای بانکدار محترم به من ۲ تا فرم تضمین و تعهد و اینا داد که مثلا بگو که  مبلغ هنگفتتو گرفتی و طلبی نداری و فییییلان ...... 

این امضای بچه دبستانی من ( همونی که میگن امضای ۹۰ درصد ایرانیاس، شکل امضای معلما موقع ۲۰ دادن می مونه ها! همون !)  یه جا فرق کرد ! مث اولی درنیومد

به مهری گفتم گفت ولششش کن مهم نیییییس منم خودمو  زدم به اون راه


آقای  بانکدارم نامردی نکرد و  گفت این امضا که دو تا شده اینو دوباره امضا کنین خخخخ بعد جالبترش اینکه اون یکی برگه رو نشونم میده که : شکل این یکی امضا کنین۴

خخخ اینا همه در حالی اتفاق میوفته که من دارم با کاغذ نوبتم بازی میکنم

دیگه به سختی یه امضا شبیه همون زدم و برگه ها رو دادم بش گفتم حالا شبیهش شد دیگه سخت نگیرین من یه کم با امضا مشکل دارم کلا 

 و دوباره مشغول بازی با کاغذ نوبتم شدم 


برگه رو که گرفت  خنده ش گرفت گفت :  امضا  تمرین نمیکنی نه?

منم درحالیکه  سرم پایین بود وبا کاغذ نوبتم داشتم قایق درست میکردم و نیشم تا بناگوش باز بود و بسیار خجسته و دلخوش گفتم :  نههههه هر دفعه یه شکل میشه ققققققق

دیگه  ۲۰ هزاااااار  تومن  به بهای ضایع شدن ابدی  در بانک مذکور  و شادی روح خودم و آقای بانکدار نصیبم شد  ....
 دارم فکر میکنم باهاش چی کار کنم? کجا سرمایه گذاری کنم?

چه خیالای باطلی ! یه چیزی هم روش میذارم باهاش میرم دکتر!!!

قققق کلا تفریحم شده  دکتر رفتن


هیچی  دیگه

به خودتون بخندین! عه!]]>
ساخت عکس های کلاژ با اپلیکیشن Fuzel Collage http://www.appyfinder.com/page-.html Sun, 15 May 2016 11:30:00 +0430

با گشتی در میان اخبار فناوری اپلیکیشن های محبوب موبایل، اپلیکیشن‌های ساخت عکس های Collage از محبوبیت خاصی در بین کاربران برخوردارند. اپلیکیشن‌های Collage به شما این اجازه را می دهد تا ب عکس ‌های خود را ترکیب کرده و کلاژ بسازید. چنین برنامه هایی با استفاده از قاب ‌های زیبا و بسیار جذاب، از عکس ‌های شما یک تصویر واحد می ‌سازند تا امکان نمایش چند عکس مختلف در یک قاب را در اختیار کاربر قرار دهند.
یکی از اپلیکیشن های مورد توجه این روزها، Fuzel Collage است.  در Fuzel Collage شما به صد‌ها حالت مختلف برای ترکیب تصاویر دسترسی خواهید داشت. بعد از انتخاب عکس‌ های مورد نظر که تعداد آن ‌ها می‌ تواند از ۱ تا ۱۰۰ عکس باشد، Fuzel Collage اقدام به ساخت خودکار تصاویر کلاژ ‌کرده و شما قادر خواهید بود تا با یک لمس، به حالت ترکیب بعدی بروید و در نهایت با انتخاب حالت ترکیب مورد نظرتان گزینه Save To Device را زده و گلاژ ساخته شده را در گوشی خود ذخیره کنید. 
علاوه بر امکان ساخت تصاویر کلاژ، قابلیت های دیگری همچون اضافه کردن افکت به عکس‌ ها، وجود استیکرهای مختلف برای چسباندن به عکس و ... نیز در برنامه وجود دارد. اپلیکیشن Fuzel Collage با حجم ۲۸ مگابایت برای اندروید ۴.۴ یا بالاتر و با حجم ۶۰ مگابایت برای آی او اس ۸ به بالا منتشر شده است . 
لینک دانلود برای آندورید
لینک دانلود برای ios

]]>
حق ندارید... http://www.appyfinder.com/page-.html Sun, 15 May 2016 10:55:06 +0430 حق ندارید حساسیت ایجاد کنید و بعد بگید اهمیت نده.

حق ندارید بی توجه باشید و بعد بگید ناراحت نشو.

حق ندارید تحریک کنید و بعد بگید سکوت کن.

حق ندارید انگشت روی نقطه ضعفِ آدما بذارید و فشار بدید و بعد بگید آروم باش.

حق ندارید دست آدم رُ ببندید و بندازیدش توی آب و بگید خیس نشو.

حق ندارید از آدم‌ها توقع رُبات بودن داشته باشید. آدما احساس دارن. درک دارن. ناراحت می‌شن. زجر می‌کشن. بعد واکنش‌هایی نشون می‌دن که شما خوشتون نمیاد.

حق ندارید آدم‌ها رُ عمدن به حد آستانهء ظرفیتشون برسونید؛


پی نوشت: ولی آدم های اطرافم چنین حق های در خودشون در مورد من میبیند... کم کم خودمم دارم چنین حقی در مورد اطرافیانم پیدا میکنم...باید سعی کنم پیدا نکنم... 

]]>
رستوران چوچاق http://www.appyfinder.com/page-.html Sun, 15 May 2016 08:27:57 +0430 سفر به خطه ی شمالی کشور، سفری لحظه به لحظه همراه با تماشای طبیعت سرسبز و زنده می باشد. با معرفی رستوران محلی چوچاق، به شما کمک می کنیم تا در کنار لذت بردن از طبیعت زیبای شمال کشور، امکان صرف یک وعده ی غذایی مطلوب را نیز داشته باشید.

رستوران چوچاق واقع در استان مازندران، شهر نوشهر، جاده کنار، نرسیده به رویان، وازیور، جنب شهرک ویلا سرا پذیرای مسافران این منطقه ی زیبا و دیدنی می باشد.
در این رستوران می توانید انواع غذاهای محلی شمال کشور ایران را سفارش داده و از تنوع و طعم بی نظیر آن ها لذت ببرید.
حال و هوای رستوران چاچوق نیز بسیار صمیمی و به همان سبک محلی و هم سو با حال و هوای منطقه می باشد.

رستوران چاچوق نسبتا تازه تاسیس می باشد، اما با این همه به سرعت توانسته میان مردم بومی منطقه و همین طور مسافرانی که به این شهر سفر می کنند، برای خود محبوبیت بالایی دست و پا کند. کیفیت بالای غذاها و برخورد گرم و دوستانه ی پرسنل رستوران بیشترین تاثیر را در این زمینه داشته است.
در سفر به استان مازندران، در کنار لذت بردن از طبیعت زیبای این منطقه می توانید از غذاهای محلی و خوش طعم رستوران چاچوق نیز بهره مند شوید.

]]>
رستوران چوچاق http://www.appyfinder.com/page-.html Sun, 15 May 2016 08:27:57 +0430 سفر به خطه ی شمالی کشور، سفری لحظه به لحظه همراه با تماشای طبیعت سرسبز و زنده می باشد. با معرفی رستوران محلی چوچاق، به شما کمک می کنیم تا در کنار لذت بردن از طبیعت زیبای شمال کشور، امکان صرف یک وعده ی غذایی مطلوب را نیز داشته باشید.

رستوران چوچاق واقع در استان مازندران، شهر نوشهر، جاده کنار، نرسیده به رویان، وازیور، جنب شهرک ویلا سرا پذیرای مسافران این منطقه ی زیبا و دیدنی می باشد.
در این رستوران می توانید انواع غذاهای محلی شمال کشور ایران را سفارش داده و از تنوع و طعم بی نظیر آن ها لذت ببرید.
حال و هوای رستوران چاچوق نیز بسیار صمیمی و به همان سبک محلی و هم سو با حال و هوای منطقه می باشد.

رستوران چاچوق نسبتا تازه تاسیس می باشد، اما با این همه به سرعت توانسته میان مردم بومی منطقه و همین طور مسافرانی که به این شهر سفر می کنند، برای خود محبوبیت بالایی دست و پا کند. کیفیت بالای غذاها و برخورد گرم و دوستانه ی پرسنل رستوران بیشترین تاثیر را در این زمینه داشته است.
در سفر به استان مازندران، در کنار لذت بردن از طبیعت زیبای این منطقه می توانید از غذاهای محلی و خوش طعم رستوران چاچوق نیز بهره مند شوید.

]]>
ای شب دعایم را قبول کن http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 23:14:43 +0430 که بر فراز تمام بلندی های آسیایی
به رکوع در آیم
برای پرستش تو
آه ای شب
دعایم را قبول کن
ای خداوند
مرا بشنو
محبوبم را در دشت ها بکار
و ریشه کن اش مکن
تمام روزگاران نیامده را به عمرش بیفزای
تمام عمر مرا به او ببخش
برگ های خرمش را جاودانه کن
عطرش را پراکنده مساز
خیمه گاهش برافراشته باشد
و بلندایش در دسترس گنجشکان
درهای خانه اش گشوده باشد
تا امید در بیابان ها سر بر بالین نگذارد
خداوندا
برف های سالیان ببارند بر او
او که جدایی ها را سامان می دهد
خداوندا
ستاره ی چشمانش را پاسبان باش
که هر آنچه تولد در آن چشم هاست

" انسی الحاج "

مترجم : سودابه مهیجی*** نمیدونم چرا روز تولدشون اینجوری شد ؟؟؟

انقدر دوست دارم بدونم چند سالشون شده...یعنی 5 ساله همش میشینم سن آقای""" رو محاسبه میکنم...باید 35 سال به بالا باشن...اصلا نمیدونم کدوم شهر به دنیا اومدن و اهل کجا هستند !!!

*** شمال که بودیم بازم خواب آقای""" رو دیدم...


هیچ چیز این دنیای بزرگ مال من نیست...

حتی...

خوابهایم...

تو، آنها را هم تصاحب کرده ای...!!!

]]>
نمایشگاه 3 - 13 http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 21:50:52 +0430

نمایشگاه کتاب - شهر آفتاب - سومین بار (13)

در راستای پست قبلی:


خب حالا یه سری میگن که تکمیل نشده هنوز و ...
تکمیل شدن یعنی چی؟


یعنی می خوان دوباره آسفالت بکنن؟ سنگ فرش ها رو خراب کنن؟
دوباره از اول یه چی درست کنن که مثلا آب های سطحی رو جمع کنه؟

تکمیل شدن بیشتر به این می خوره که بخوان، اون سرویس های بهداشتی سیار رو، درست

درمون بکنن. هر چند شاید این هم نیاز نباشه.


یا مثلا از نظر فضای سبز، بهترش بکنن.

قضیه ی آب چیکه کردن از سقف سالن، جمع شدن آب و ... اینا ربطی به تکمیل شدن نداره.
ربطی به نوساز بودن نداره. (حتی توهین است به این بگی نوساز است)


پ.ن: من تازه امروز فهمیدم که سرویس فرنگی هم داشته. ها ها ها

]]>
نمایشگاه 3 - 12 http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 21:49:54 +0430

نمایشگاه کتاب - شهر آفتاب - سومین بار (12)

همممم
یه موضوع کلی دیگه در مورد نمایشگاه.

به خصوص همون روزی که طوفان شد و من اونجا بودم.

یه سری در حرف ها گفتن که خب تازه ساز است، آببندی نشده و ...


الان من این رو میگم:
مگه نمی گین نوساز و تازه ساز؟
نوساز یعنی چی؟
یعنی نباید همه چی ش درست درمون باشه و سالم؟


مثلا وقتی یه خونه نوساز است.
یک هفته س که مستأجر داخلش رفته.
در عرض این یک هفته، باید لوله ی های آب بترکه؟
یا گچ دیوار بریزه؟
به این میگن نوساز؟

نوساز یعنی این که درست درمون باشه.
اون هم در این دورزه زمونه.
باید از اول روی اصول ساخته بشه.


یعنی اصلا نباید این پیش بینی انجام میشد که بارون میاد.
نمایشگاه در زمستان باشه، برف میاد.
این آب ها که جمع میشه کجا باید بره؟
همین طوری روی آسفالت ها و سنگ فرش ها باید دریاچه جمع بشه؟


]]>
نمایشگاه 3 - 9 http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 21:47:14 +0430
نمایشگاه کتاب - شهر آفتاب - سومین بار (9)


برگشتنی هم کلا وایستاده بودم دیگه.

البته یه خورده کف قطار نشستم. یا دو تا ایستگاه آخر، نشستم روی صندلی.

ولی ....
همممم
کوله م سنگین بود.
چند تا دونه کتاب گرفتم.
خیلی بهم فشار اومد.
هم به مهره های کمرم، هم به گردنم.
من همین طوری ش، با گردن و کمرم مشکل دارم.
در چنین مواقعی که مدت طولانی، یه چی سنگین دستم باشه.
دیگه چی میشه.
تا یه مدت احتمالا میافتم.
فقط خستگی یا درد پا نیست.

]]>
نمایشگاه 3 - 8 http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 21:39:24 +0430

نمایشگاه کتاب - شهر آفتاب - سومین بار (8)


همممم، یه سوال بی مزه می خوام بپرسم.
اینجا که این همه فضا داشته.
اصلا برای نمایشگاه ایجاد شده.
پس چرا برای ناشران کودک و نوجوان، دانشگاهی و لاتین، ساختمون نساختن؟
همه ش در این چادر برزنتی ها بوده؟!

چه فرقی با مصلی داره حالا؟
از نظر ترافیک و شلوغی که فرقی نکرده.
راهش دور تر شده.
یعنی خیلی دور تر شده.

این همه محوطه بوده، همون جا که چادر برزنتی برپا کردین،
نمی شد که سالن ایجاد کنین؟!

]]>
نمایشگاه 3 - 7 http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 21:34:19 +0430

نمایشگاه کتاب - شهر آفتاب - سومین بار (7)


عرضم به حضورتون که، دنبال کلیات سعدی هم بودم.
بوستان و گلستان نستعلیق بود.
البته کلیات هم یه نسخه نستعلیق دیدم. ولی گرون بود.
حتی با تخفیف پنجاه درصد هم خیلی بیشتر از اون بود که بتونم بخرم.
البته نسخه های غیر نستعلیق با قیمت مناسب، فراوان بود.
ولی من ...
گلستان رو هم دلم نمی خواست. وگرنه هر دو نوعش موجود بود.
بوستان و غزلیات سعدی، نسخه ی نستعلیق با قیمت مناسب، موجود بود.

]]>
نمایشگاه 3 - 6 http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 21:28:42 +0430
نمایشگاه کتاب - شهر آفتاب - سومین بار (6)

دنبال مثنوی معنوی و کلیات شمس تبریزی هم بودم.
صد البته با فونت نستعلیق.
این هم قیمت های تخفیف خورده ش، عالی بود.
این رو هم خیلی دلم می خواست داشته باشم.
ولی هیچ کدوم از نسخه های موجود در نمایشگاه، نستعلیق نبود.
همه همین فونت معمولی و چاپی بود.
چقده من توقعم زیاد است. نه؟

]]>
نمایشگاه 3 - 5 http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 21:27:45 +0430
نمایشگاه کتاب - شهر آفتاب - سومین بار (5)

امروز روز بزرگداشت فردوسی بود.
شاهنامه خیلی طرفدار داشت. تازه قیمت عالی.
یه نسخه که داخل جلد 100 هزار تومن بود، به 40 هزار تومن رسیده بود.
من واقعا می خواستم بخرم.
هیچ نسخه یی از شاهنامه ندارم.
ولی ... ولی ... ولی ... نتونستم خودم رو قانع کنم برای خرید.
چون همه ی ذهنم، درگیر این بود که فونت ش باید نستعلیق باشه.
همه شون هم می گفتن اگه نستعلیق می بود که خدا تومن پولش می شد.
ولی اگه فونت نستعلیق بود، تا 50 تومن هم می خریدم.
ولی حیف ...

]]>
نمایشگاه 3 - 3 http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 21:19:49 +0430
نمایشگاه کتاب - شهر آفتاب - سومین بار (3)

از این قسمت های مسیر رفت و برگشت مترو،
که باید از روی زمین حرکت کنه و مجبور است آهسته بره.
خیلی بدم میاد!
خیلی خیلی خیلی آهسته می ره.
این دفعه هم بین ایستگاه شاهد تا شهر آفتاب، دستگاه تهویه خاموش بود!
هرچند، بهتر از دومین بار بود (همون دفعه که طوفان شد)

]]>
نمایشگاه 3 - 2 http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 21:17:05 +0430
نمایشگاه کتاب - شهر آفتاب - سومین بار (2)

هممم
این دفعه خیلی بیشتر گشت زدم.
هدف داشتم.
می دونستم چی چی ها می خوام بگیرم.
لیست نوشته بودم.
فقط انتشاراتی خاصی سراغ نداشتم.
برای همین، هر سه تا سالن A, B, C ناشران عمومی، همه راهروها رو گشت زدم.

]]>
نمایشگاه 3 - 1 http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 21:14:08 +0430
نمایشگاه کتاب - شهر آفتاب - سومین بار (1)

سلام.
تیتر رو دیدین، تعجب کردین؟


بله، دقیقا! امروز هم رفتم نمایشگاه کتاب.
برای بار سوم.


صبح ساعت 10 رفتم و 18 برگشتم.


این دفعه علاوه بر مهره ها کمر، گردنم هم درد می کنه.
امروز سنگین و پُر پیمون برگشتم خونه.

]]>
نتیجه بازی بایرن مونیخ و هانوفر در هفته پایانی بوندسلیگا / آخرین بازی گواردیولا http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 20:51:00 +0430 هفته سی‌و‌چهارم بوندس لیگا / برد بایرن در شام آخر گواردیولا در مونیخ/ اشتوتگارت سقوط کرد، فرانکفورت در پلی‌آف

بایرن مونیخ که پیش از این قهرمانی خود را مسجل کرده بود در شام آخر گواردیولا در بوندس‌لیگا مقابل هانوفر به پیروزی رسید. 

دانلود خلاصه بازی(حجم: 44.1 MB)[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]]]>
نتیجه بازی بایرن مونیخ و هانوفر در هفته پایانی بوندسلیگا / آخرین بازی گواردیولا http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 20:51:00 +0430 هفته سی‌و‌چهارم بوندس لیگا / برد بایرن در شام آخر گواردیولا در مونیخ/ اشتوتگارت سقوط کرد، فرانکفورت در پلی‌آف

بایرن مونیخ که پیش از این قهرمانی خود را مسجل کرده بود در شام آخر گواردیولا در بوندس‌لیگا مقابل هانوفر به پیروزی رسید. 

دانلود خلاصه بازی(حجم: 44.1 MB)[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]]]>
با چشم چرانی کردن مردان کنار بیایید! http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 19:55:00 +0430

با چشم چرانی کردن مردان کنار بیایید!

 
یکی از اصلی‌ترین دلایل ناراحتی خانم‌ها وقتی طرفشان چشم‌ چرانی می‌کند، احساس عدم امنیت است و واقعاً به طور بی‌هدفی انرژی‌تان را تلف می‌کند.
 

مجله برتر : مردها به بقیه زن‌ها نگاه می‌کنند و این کاملاً طبیعی است. ولی خیلی از خانم‌ها وقتی می‌بینند که عشق زندگی‌شان چشمش را به دختری جوان‌تر از خودشان که لباسی تنگ تن نموده و کلی آرایش کرده است دوخته،  ناراحت و حتی عصبانی می‌شوند. برای شما پیش آمده است؟ اگر دوست دارید بدانید در چنین موقعیت‌هایی چطور باید رفتار کنید، این پنج نکته را بخوانید:


جادوی کلمات | سایت تفریحی, سرگرمی , سرگرمی وتفریحی ]]>
آخرین مطالب http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 19:24:36 +0430

]]>
آخرین مطالب http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 19:24:36 +0430

]]>
عیادت امیر سرتیپ پورشاسب از همسر شهید بابایی http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 14:48:41 +0430


جانشین ریاست ارکان ستاد کل نیروهای مسلح و هیئت همراه، از همسر شهید بابایی عیادت کردند.

جانشین ریاست ارکان ستاد کل نیروهای مسلح و هیئت همراه، از همسر شهید بابایی عیادت کردند.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، امیر سرتیپ پورشاسب، جانشین ریاست ارکان ستاد کل نیروهای مسلح به همراه امیر سرتیپ خلبان علیرضا برخور، جانشین نیروی هوایی ارتش، صبح امروز با حضور در بیمارستان نمازی ضمن عیادت از خانم حکمت، از آخرین وضع درمانی وی مطلع شدند.

صدیقه حکمت به دلیل مشکلات ناشی از سیروز کبدی در بیمارستان بستری است و قرار است عمل پیوند کبد بر روی وی صورت گیرد.

]]>
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش: توان بازدارندگی کشور مرهون تدابیر فرماندهی معظم کل قوا است http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 14:45:30 +0430

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم گفت: بخش مهمی از توان بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران نشأت گرفته از اقتدار نیروی دریایی راهبردی است و این اقتدار مرهون تدابیر مقام مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قواست .

 رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت:  بخش مهمی از توان بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران نشأت گرفته از اقتدار نیروی دریایی راهبردی است و این اقتدار مرهون تدابیر مقام مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا است .

به گزارش روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم در جمع  کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خمینی(ره) نوشهر ضمن برشمردن گوشه هایی از دلاور مردی های نیروی دریایی راهبردی ارتش گفت: دفاع  34 روزه تکاوران دریایی ارتش درخرمشهر، تأمین امنیت جزایر و سکوهای نفتی کشور، شرکت در عملیات بیت المقدس همراه با سایر نیروهای ارتش و سپاه، حضور فعال در عبور از رود کارون و اسکورت کاروان های تجاری و نفت کش،از جمله اقدامات مهم نیروی دریایی در دوران دفاع مقدس بود.

وی  افزود: به سبب واقع شدن ایران در منطقه  مهم و راهبردی جنوب غربی آسیا و در اختیار داشتن سواحل طولانی در شمال و جنوب کشور، نیروی دریایی و بحث دریا از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در ادامه با اشاره به سند چشم انداز  1404 تصریح کرد: قدرت دریایی جمهوری اسلامی ایران همواره به عنوان یکی از مولفه های قدرت ملی به شمار  می آید که در این میان نقش نیروی دریایی ارتش در تأمین امنیت و منافع ملی بسیار تعیین کننده  است.

نماینده ولی فقیه در ارتش در پایان خاطرنشان کرد: بخش مهمی از توان بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران نشأت گرفته از اقتدار نیروی دریایی راهبردی است و این اقتدار مرهون تدابیر مقام مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قواست که نیروی دریایی را در سطح جامعه و بین الملل به خوبی معرفی نموده اند

]]>
پیاممان برسد به گوش غاصبان... http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 12:44:12 +0430
افسران - پیاممان برسد به گوش غاصبان...
بسم الله الرحمن الرحیم
ای لاله ی من در حرم سوریه
جان داده ی من در حرم سوریه
یادت نرود سلام من را برسان
بر صاحبِ مَلک و حرمِ سوریه
ما هر دویمان گریه کنِ مولاییم
از کرب و بلا تا حرم سوریه
من اشک شدم تا بروی این اعزام
با همسفرانت حرم سوریه
هر صبح چنین گفته ام، آری با رب
تا زنده شوی در حرم سوریه
پروانه ی من بال بزن دورِ حرم
تا پر بکشی از حرم سوریه
عشقِ من و تو زنده و جاویدان شد
با هجرت تو تا حرم سوریه
با خون تو حک کرده ام این را همه جا
جانم به فدایِ حرم سوریه
فرقی است کجا ز کربلا تا این جا!
آن جا حرم و این حرم سوریه
آری، تو شهید کربلایی شاید
آری تو شهید حرم سوریه
الحمدلله رب العالمین.

]]>
سرلشکرهای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را بهتر بشناسیم. http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 12:38:58 +0430 سرلشکر در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به درجهٔ نظامی بالاتر از سرتیپ و پایین‌تر از سپهبد گفته می‌شود. معادل آن در نیروی هوایی به همین نام و در نیروی دریایی ایران دریابان است. این درجه بالاترین درجه‌ای است که در حال حاضر در ایران به یک نظامی اعطا شده‌است. بلندپایه‌ترین فرماندهان نظامی ایران یعنی سرلشکر فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سرلشکر صالحی فرمانده کل ارتش و سرلشکر جعفری فرمانده سپاه در حال حاضر، همگی سرلشکر هستند.

 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]]]> به وعده ی آیت الله خامنه ای ایمان دارم... http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 12:37:11 +0430 سور ولادیمیر زاخاروف ریاست انستیتوی مطالعات سیاسی و اجتماعی در حوزه دریای خزر و دریای سیاه در خصوص وضعیت فرهنگی روسیه در زمان شوروی گفت: آن زمان وضعیت فرهنگی خوب نبود، شاید باید حرفم را تصحیح کنم و بگویم آزادی برای مذهب وجود نداشت.

وی افزود: در زمان حکومت کمونیسم کسی نمی توانست، مذهب را گسترش دهد، روسیه کاملا در بایکوت مذهبی بود اما در حال حاضر، وضعیت خیلی بهتر شده است و هر کس به راحتی می تواند هر مذهبی را که می خواهد داشته باشد.

زاخاروف با اشاره به کسانی که در آن زمان به اسلام گرویده بودند، گفت: قرآن خواندن جرم بسیار بزرگی بود و کسانی که قرآن می خواندند و یا ترویج قرآن و اسلام را می کردند محکوم می شدند.

وی در خصوص فروپاشی حکومت شوروی گفت: من می خواهم واضح صحبت کنم و بگویم از نظر من گورباچف جاسوس آمریکا بود؛ او با طرح‌هایی که برای شوروی داد، آن امپراطوری را به سمت فروپاشی برد. گورباچف یک فراماسونر بود و با غرب همکاری می کرد.

این پرفسور روسی با اشاره به دخالت های آمریکا در آن زمان ادامه داد: آمریکا یک شر است و همه جا می خواهد سیاست های خودش را جلو ببرد و ضربه های زیادی را به شوروی وارد کرد.

زاخاروف در خصوص نظرش در مورد ایران گفت: ایران یکی از کشورهای مورد علاقه من است، من از آمریکا متنفر هستم و تا به حال دوبار به آمریکا رفته ام و در جلساتی که شرکت کرده ام نقدهای زیادی به سیاست های این کشور وارد کرده ام؛ اما در مقابل ایران بسیار برای من جذاب است.

وی در پاسخ به این سوال که ایرانی ها شعاری به اسم استکبارستیزی دارند و بسیار به آن معتقد هستند؛ چه نظری در این خصوص دارید، گفت: شعار بسیار خوبی است و من می دانم که این شعار به آمریکا و اسرائیل بر می گردد.

زاخاروف ادامه داد: اسرائیل برای منطقه خاورمیانه یک شر بزرگ است؛ و حتی من می گویم که آمریکا را اسرائیلی ها اداره می کنند و بر آن تسلط دارند.

وی تاکید کرد: آمریکا این تسلط را انکار می کند؛ اما دیگر بر همگان مسلم است که این اتفاق افتاده است؛ آمریکا می خواهد سیاست های خود را با احبار به همه جهان دیکته کند و حکومت کند.

زاخاروف تاکید کرد: اقای خامنه ای در مورد آمدن امام زمان(عج) وعده داده اند که من هم به این مسئله اعتقاد جدی دارم و مطمئنم که این اتفاق می افتد.

]]>
معرفی پرچمدار بعدی ZTE در خرداد http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 12:01:00 +0430 گرچه انتظار می رفت پرچمدار بعدی شرکت ZTE با نام Axon 2 عرضه شود، در اخبار فناوری مشاهده می کنیم که این شرکت نام محصول جدیدش را Axon 7 گذاشته است. زمان عرضه این گوشی 6 خرداد(26می) است.
هنوز مشخص نیست که ZTE به چه دلیل نام دومین مدل از سری جدید گوشی های Axon اش را Axon 7 انتخاب کرده است. شاید دلیل اصلی آن رقابت با پرچمدارانی باشد که چند نسل از آنها عرضه شده است. در تبلیغاتی که از این پرچمدار می شود، تمرکز ویژه‌ بر روی صدای خروجی گوشی هوشمند این شرکت است و عبارت «به قلب قدرت گوش کن» برای این گوشی بیان می شود.
و اما گمانه زنی ها درباره مشخصات فنی احتمالی گوشی موبایل Axon 7  : پردازنده‌ اسنپدراگون ۸۲۰ که مجهز به ۴ هسته‌ پردازشی Kryo ، و پردازنده‌ گرافیکی Adreno 530 به همراه ۴ گیگابایت حافظه‌ رم پردازشی. همچنین گفته می‌ شود اکسون ۷ علاوه بر پردازنده‌ Snapdragon 820 ، به صفحه ‌نمایش ۵.۵ اینچ از نوع QHD، و ۶۴ گیگابایت حافظه‌ ذخیره‌ سازی مجهز است. همچنین دوربین ۲۰ مگاپیکسلی در پشت و ۸ مگاپیکسل در جلوی در این گوشی قرار دارد. براساس اطلاعاتی که در اخبار فناوری گوشی های هوشمند دیده می شود، این گوشی ۵۹۹ دلار قیمت خواهد داشت.

]]>
معرفی پرچمدار بعدی ZTE در خرداد http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 12:01:00 +0430 گرچه انتظار می رفت پرچمدار بعدی شرکت ZTE با نام Axon 2 عرضه شود، در اخبار فناوری مشاهده می کنیم که این شرکت نام محصول جدیدش را Axon 7 گذاشته است. زمان عرضه این گوشی 6 خرداد(26می) است.
هنوز مشخص نیست که ZTE به چه دلیل نام دومین مدل از سری جدید گوشی های Axon اش را Axon 7 انتخاب کرده است. شاید دلیل اصلی آن رقابت با پرچمدارانی باشد که چند نسل از آنها عرضه شده است. در تبلیغاتی که از این پرچمدار می شود، تمرکز ویژه‌ بر روی صدای خروجی گوشی هوشمند این شرکت است و عبارت «به قلب قدرت گوش کن» برای این گوشی بیان می شود.
و اما گمانه زنی ها درباره مشخصات فنی احتمالی گوشی موبایل Axon 7  : پردازنده‌ اسنپدراگون ۸۲۰ که مجهز به ۴ هسته‌ پردازشی Kryo ، و پردازنده‌ گرافیکی Adreno 530 به همراه ۴ گیگابایت حافظه‌ رم پردازشی. همچنین گفته می‌ شود اکسون ۷ علاوه بر پردازنده‌ Snapdragon 820 ، به صفحه ‌نمایش ۵.۵ اینچ از نوع QHD، و ۶۴ گیگابایت حافظه‌ ذخیره‌ سازی مجهز است. همچنین دوربین ۲۰ مگاپیکسلی در پشت و ۸ مگاپیکسل در جلوی در این گوشی قرار دارد. براساس اطلاعاتی که در اخبار فناوری گوشی های هوشمند دیده می شود، این گوشی ۵۹۹ دلار قیمت خواهد داشت.

]]>
برگزاری دوازدهمین کنفرانس دوسالانه کارآفرینی http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 11:28:00 +0430 دوازدهمین کنفرانس دوسالانه کارآفرینی توسط موسسه کارآفرینی هند از تاریخ 4/12/95 لغایت 6/12/95  برگزار   می شود.

یه گزارش پیک مهارت آنلاین، به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، کارآفرینی رویکردها و مهارت ها، آموزش کارآفرینی و پداگوژی در کارآفرینی، نوآوری و کارآفرینی، کارآفرینی در بخش بنگاه های کوچک و متوسط، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی بین نسلی و کسب و کارهای خانوادگی، مراکز رشد و توسعه کارآفرینی، کارآفرینی اجتماعی و مسئولیت اجتماعی شرکت ها، کارآفرینی زنان و کارآفرینی در حوزه های تخصصی شامل: کشاورزی، آموزش، فناوری، دیجیتال، سبز، گردشگری از جمله محورهای برگزاری همایش مذکور است.

بنا بر این گزارش، مهلت ارسال چکیده مقاله تا تاریخ 28/8/95، مهلت ارسال نسخه الکترونیکی کامل مقاله تا  26/9/95، اعلام نتایج، قبولی و پذیرشِ مقالات از طرف دبیرخانه همایش مورخ 17/10/95 می باشد.

به گزارش پیک مهارت آنلاین، علاقمندان شرکت در همایش مذکور می توانند چکیده مقاله و نسخه کامل مقاله خود را در حوزه کارآفرینی به زبان انگلیسی در تاریخ های ذکر شده با محورهای مذکور به آدرس الکترونیکی دبیرخانه همایش (E-mail: conference@ediindia.org)ارسال نمایند.

بر اساس این گزارش، همکاران و علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب گاه همایش                     (Web: www.ediindia.org) مراجعه نمایند.

]]>
برگزاری دوازدهمین کنفرانس دوسالانه کارآفرینی http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 11:28:00 +0430 دوازدهمین کنفرانس دوسالانه کارآفرینی توسط موسسه کارآفرینی هند از تاریخ 4/12/95 لغایت 6/12/95  برگزار   می شود.

یه گزارش پیک مهارت آنلاین، به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، کارآفرینی رویکردها و مهارت ها، آموزش کارآفرینی و پداگوژی در کارآفرینی، نوآوری و کارآفرینی، کارآفرینی در بخش بنگاه های کوچک و متوسط، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی بین نسلی و کسب و کارهای خانوادگی، مراکز رشد و توسعه کارآفرینی، کارآفرینی اجتماعی و مسئولیت اجتماعی شرکت ها، کارآفرینی زنان و کارآفرینی در حوزه های تخصصی شامل: کشاورزی، آموزش، فناوری، دیجیتال، سبز، گردشگری از جمله محورهای برگزاری همایش مذکور است.

بنا بر این گزارش، مهلت ارسال چکیده مقاله تا تاریخ 28/8/95، مهلت ارسال نسخه الکترونیکی کامل مقاله تا  26/9/95، اعلام نتایج، قبولی و پذیرشِ مقالات از طرف دبیرخانه همایش مورخ 17/10/95 می باشد.

به گزارش پیک مهارت آنلاین، علاقمندان شرکت در همایش مذکور می توانند چکیده مقاله و نسخه کامل مقاله خود را در حوزه کارآفرینی به زبان انگلیسی در تاریخ های ذکر شده با محورهای مذکور به آدرس الکترونیکی دبیرخانه همایش (E-mail: conference@ediindia.org)ارسال نمایند.

بر اساس این گزارش، همکاران و علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب گاه همایش                     (Web: www.ediindia.org) مراجعه نمایند.

]]>
سی‌ان‌ان: داعش وضعیت فوق العاده اعلام کرد http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 11:18:31 +0430

شبکه تلویزیونی سی ان ان به نقل از مقامات نظامی آمریکایی گزارش داد: (گروه تروریستی – تکفیری) داعش وضعیت فوق العاده اعلام کرده است.

سی ان ان روز شنبه با انتشار این خبر گزارش داد: مقامات نظامی آمریکایی که از نزدیک شرایط را تحت نظر دارند، می گویند داعش بر این باور است که آنها در شهر 'رقه'، مرکز خلافت خود خوانده داعش، بزودی تحت محاصره قرار خواهد گرفت.

سرهنگ 'استیو وارن' (Steve Warren) سخنگوی ائتلاف به اصطلاح ضد داعش به سرکردگی آمریکا روز گذشته (جمعه) به خبرنگاران گفت:' حال به هر منظوری، ما وضعیت فوق العاده را در رقه مشاهده کرده ایم.'

سخنگوی ائتلاف آمریکایی افزود: 'از اینکه دشمن چنین احساس خطر کرده است، آگاه هستیم.'

سی ان ان گزارش داد شواهد حاکی از تحرکات نیروهای داعش در اطراف شهر (رقه) است و آنها تلاش می کنند در برخی مناطق پوشش هایی را در مقابل حملات احتمالی هوایی و زمینی ایجاد کنند.
این سخنگوی ائتلاف آمریکایی درجمع خبرنگاران مدعی شد: 'آنها (داعش) شاهد آن هستندکه 'نیروی های دمکراتیک سوری' درکنار 'ائتلاف عرب سوری'، دو جناح شرقی و غربی آنها را با مانورهای خود تحت پوشش قرار داده اند. '
وی در ادامه افزود:' هردو بخش از سوی داعش بشدت تحت تدابیر امنیتی قرار گرفته و نیروهای دمکراتیک سوریه قادر هستند، خود نیروی لازم برا حمله به این مناطق را داشته باشند.'

بنابراین گزارش، سخنگوی ائتلاف آمریکای همچنین گفت: ائتلاف (به اصطلاح ضد داعش به سرکردگی آمریکا) معتقد است داعش درحال پاسخ دادن به این مانورها است، گزارش هایی داشته ایم که داعش درحال تغییر دادن توانایی هایی رزمی خود است و من گمان می کنم که آنها به این می اندیشند که بعد چه خواهد شد، و ما گزارش هایی از آنها در مورد تغییر مواضع نیروها، چه در داخل شهر و چه در خارج از شهر دریافت کرده ایم.

شهر رقه مرکز استان رقه در شمال شرق سوریه است و در سال 2013 میلادی و در جریان درگیری های داخلی در سوریه، در ابتدا به دست گروه تروریستی 'جبهه النصره' افتاد و پس از آن گروه تکفیری- تروریستی داعش مرکزیت به اصطلاح خلافت خود را در این شهر قرار داد.

'ریچارد کلارک'' Richard Clarke مسئول مبارزه با تروریسم کاخ سفید در دوران ریاست جمهوری جرج بوش در گزارش تحقیقی سی.ان.ان که در مورخ 10 آبان ماه 1394 از این شبکه تلویزیونی پخش شد، آمریکا را مسبب بوجود آمدن گروه تکفیری - تروریستی داعش دانست.

کلارک در آن تاریخ بصراحت به سی ان ان گفت: 'اگر آمریکا به عراق تجاوز نظامی نکرده بود ، امروز داعشی وجود نداشت، داعش برآمده از تجاوز مستقیم نظامی آمریکا در عراق است.'
کلارک در آن ویژه برنامه که توسط 'فرید زکریا' تهیه شده بود همچنین اعتراف کرد: 'آمریکا در جنگ عراق مرتکب جنایت جنگی شده است.'

]]>
سفید کردنِ بدون دردسر دندان http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 09:15:15 +0430
به گزارش فرادید*، محصولات سفید کننده دندان بیش از هر چیزی شامل مواد شیمیایی هستند که به خود دندان آسیب می‌رسانند. بنابراین باید راه‌حلی را میان محصولات طبیعی جست تا بتوان از آن طریق از عواقب محصولات صنعتی همچون حساسیت دندان، آسیب به لثه‌ها، مات شدن رنگ دندان و حتی دندان درد دوری کرد.

در ادامه قصد داریم دو روش را به شما معرفی کنیم که می‌تواند در سفید کردن دندان و همچنین تقویت لثه‌ها به کمکتان بیاید.

روش اول: خمیردندان زردچوبه‌ای
در این روش کاملا ساده کافی است کمی زردچوبه، یک قاشق غذاخوری روغن نارگیل و کمی هم روغن نعناع را با هم داخل ظرفی کوچک ترکیب کنید. زردچوبه به دلیل خواص ضد باکتریایی و ضد میکروبیِ خود می‌تواند دندان درد را از بین ببرد. بنابراین این ترکیب علاوه بر سفید کردن دندان، به تقویت لثه‌ها و از بین بردن عفونت‌های دهان و دندان نیز کمک می‌کند.

سفید کردنِ بدون دردسر دندان
زمانی که این سه ماده به خوبی با هم ترکیب شدند، آن را روی مسواک ریخته و به جای خمیردندان از آن استفاده کنید. با این کار، دیگر نگران فلوراید موجود در خمیردندان‌های شیمیایی نباشید. در آخر نیز می‌توان به خواص روغن میخک در ساکت کردن دندان درد اشاره کرد که از آن هم می‌توان به دلخواه در این ترکیب استفاده کرد.
 
روش دوم: سفید کننده خانگی دندان

این روش می‌تواند به شما در رسیدن به یک لبخند هالیوودی کمک کند. این کار را البته در مطب دندان پزشک نیز می‌توان انجام داد، اما باید قبول کرد که بی‌آسیب و ارزان نیست.
 
در این روش، شما با حداقل هزینه می‌توانید به یک ترکیب خوب دسترسی پیدا کنید که پس از چند بار استفاده اثر خود را نشان می‌دهد.

سفید کردنِ بدون دردسر دندان
برای این ترکیب به یک قاشق غذاخوری جوش شیرین، یک عدد لیمو ترش و یک مسواک معمولی نیاز دارید. در ابتدا، جوش شیرین را داخل ظرفی ریخته و لیمو ترش را روی آن نگه دارید و فشار دهید تا آب آن خارج شوید. سپس ترکیب به دست آمده را کاملا مخلوط کرده تا ترکیبی یک دست ایجاد شود. کمی صبر کنید تا حباب‌های به وجود آمده متوقف شوند. سپس آن را روی مسواک ریخته و مانند همیشه دندان‌های خود را مسواک بزنید]]>
آیت الله موحدی کرمانی در خطبه های نماز جمعه: http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 09:12:01 +0430
خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه نباید بیوگرافی آمریکا را فراموش کنیم گفت: آمریکا زنان و کودکان را به خاک و خون می کشد و عذرخواهی هم نمی کند.
آیت الله موحدی کرمانی در خطبه های نماز جمعه:به گزارش خبرنگار گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی خطیب موقت نماز جمعه تهران در خطبه های امروز(جمعه 24 اردیبهشت) با اشاره به انتصاب عبدالعلی علی عسگری به ریاست سازمان صدا و سیما اظهار داشت: صداوسیما یک دانشگاه سیار است. همه از کودکان و نوجوانان در حال تماشای آن هستند و در جسم و روح آن ها نفوذ می کند. صحنه های مبتذل و مهیج را نشان ندهید و به این جوانان رحم کنید.

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه نباید بیوگرافی آمریکا را فراموش کنیم گفت: من می‌خواهم چند مدال به آمریکا بدهم. آمریکا زنان و کودکان را به خاک و خون می کشد و عذرخواهی هم نمی کند. آمریکا در مذاکرات هسته ای تعهد می کند و هم زمان تعهد را زیر پا می گذارد.

آیت الله موحدی کرمانی با تاکید بر اینکه آمریکا به قوانین بین المللی پایبند نیست ابراز کرد: آمریکا قوانین را زیر پا می گذارد و به هواپیمای مسافربری ایران حمله کرده و همه را می‌کشد و بعد به خلبان قاتل، جایزه می دهد. 

وی با بیان اینکه آمریکا ادعای دموکراسی دارد تصریح کرد: با این وجود، آمریکا در امور داخلی کشورها مداخله می کند؛ کما اینکه در ایران از شاه معدوم در برابر خواست مردم، حمایت کرد.

آیت الله موحدی کرمانی ادامه داد: آمریکا نه تنها مظلومان و بی گناهان را می کشد، بلکه به کشندگان مظلومین هم کمک تسلیحاتی می‌کند. 

آیت الله موحدی کرمانی با بیان اینکه آمریکا از عربستان در برابر مردم مظلوم یمن حمایت می‌کند و خطاب به کشورهای اسلامی گفت: آمریکا دشمن اسلام و قرآن شماست به دلیل اینکه با تمام وجود از رژیم صهیونیستی که دشمن سرسخت اسلام است حمایت می‌کند.

خطیب نماز جمعه تهران گفت: آمریکا منافق است و به ظاهر ائتلاف ضد داعش تشکیل می‌دهد اما باطنا به آنها کمک تسلیحاتی می‌کند و هنگامی که موج تروریستی به اروپا می‌رسد فریاد زده و ترور را محکوم می‌کند اما هنگامی که همین تروریست‌ها در سوریه فعال می‌شوند و کشتار به راه می‌اندازند به آنها احسنت می‌گوید.

آیت الله موحدی کرمانی تصریح کرد: این کشور همواره دروغگو است و اقدامات شرارت‌ طلبانه‌ای را ضد اسلام انجام داده و شعار ایران هراسی و اسلام هراسی به راه می‌اندازد. کشوری مستکبر، مغرور و زورگوست که به خود همواره اجازه می‌دهد سلاح اتمی داشته باشد اما کشورهای دیگر را حتی از داشتن سلاح‌های معمولی منع می‌کند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه آمریکا مدال‌های مختلفی را برای خود به دست آورده اظهار داشت : یکی از همین مدال‌ها غارت اموال کشورها و دستبرد زدن به ثروت‌های مردم است. از این تریبون اعلام می‌کنم که مردم پول‌هایشان را از بانک‌های آمریکا بیرون بکشند وگرنه دادگاه‌های عالی این کشور لخت‌تان خواهند کرد البته مدال‌های دیگری نیز باید به این کشور داد.

آیت‌الله موحدی کرمانی با مورد خطاب قرار دادن وزیر امور خارجه کشورمان اظهار داشت: شما با این روح ظریفتان با چه عناصرهای قلدری سر و کار دارید خداوند به شما اجر دهد. مبادا در یک گام و نگاه گول آمریکای قلدر و خون‌آشام را بخورید.

خطیب موقت نماز جمه تهران با بیان اینکه این مدال‌ها نه فقط برای آمریکا بلکه برای رژیم آل سعود، رژیم غاصب صهیونیستی و برخی کشورهای اروپایی دنباله‌رو آمریکاست، خاطرنشان کرد: این کشورها همواره دنباله‌رو این کشور هستند و به دیکته او عمل می‌کنند. بنابراین باید با همان چشمی که به آمریکا نگاه می‌کنیم به آنها نیز نگاه کنیم.

]]>
بهترین های سال چلسی انتخاب شدند؛ ویلیان، بازیکن سال شیرهای لندن http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 08:38:00 +0430
بهترین های تیم آبی پوش لندنی امشب معرفی شدند.

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه چلسی، مراسم انتخاب برترین های سال باشگاه چلسی لندن برگزار شد و هواداران این تیم منتخبین تیمشان را در فصل جاری شناختند.

 بهترین های سال چلسی انتخاب شدند؛ ویلیان، بازیکن سال شیرهای لندن
بهترین های سال چلسی انتخاب شدند؛ ویلیان، بازیکن سال شیرهای لندن
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]]]> به دلیل کارشکنی عربستان آیت‌الله جوادی آملی: امسال حجی بر گردن افراد مستطیع نیست http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 04:44:00 +0430 یکی از مراجع تقلید در قم گفت: از نظر شرعی کسانی که امسال مستطیع شدند حجی بر گردن ندارند چرا که شرایط به گونه‌ای است که نمی‌توانند به حج بروند. آیت‌الله عبدالله جوادی آملی ظهر پنجشنبه در دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه جهان تنها ایران نیست اظهار کرد: ما و کشورهای دیگر باید با زبان....پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش ]]>
سردار رزمجو فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه: آمریکا در جهان بی‌خاصیت شده است http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 04:33:00 +0430 فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: آمریکا به لحاظ نظامی و سیاسی در سطح جهان بی‌خاصیت شده است. سردار علی رزمجو در آیین تجلیل از پیشکسوتان پاسدار در استان بوشهر با بیان اینکه اراده آهنین نیروهای سپاه پاسداران تاریخ ساز بزرگ همیشه ایران اسلامی است اظهار کرد: این اراده آهنین در نیروی دریایی سپاه اجازه نداده تا اهریمن...پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش ]]>
عکسهاي کودکي آيدا تبينيان در کنار بازيگران معروف! + تصاوير http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 03:32:00 +0430 در اين مطلب از سايت کلبه (www.hovel.ir)  تعداد 12 عکس از آيدا تبينيان قرار داديم. عکسي داريم از آيدا تبينيان در کنار ابوالفضل پورعرب و عکسي از وي در کنار فريبرز عرب نيا که اسم هايشان شبيه هم است! البته اين عکسها در کودکي آيدا خانوم است.
کلبه (Hovel) ]]>
عکسهاي آيدا تبينيان لب ساحل! + تصاوير http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 03:30:00 +0430 در اين مطلب از سايت کلبه (www.hovel.ir)  تعداد 12 عکس از آيدا تبينيان قرار داديم. باز هم چند عکس تمام قد داريم از آيدا تبينيان در طبيعت هايي مثل دريا و فضاي سبز و عکسهايي به همراه دوستانش و عکسهايي در نمايش نامه خواني ها...
کلبه (Hovel) ]]>
پرسشنامه نگرش به ارتباط قبل از ازدواج در دانشجویان http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 03:17:00 +0430
پرسشنامه نگرش به ارتباط قبل از ازدواج در دانشجویان

پرسشنامه نگرش به ارتباط قبل از ازدواج در دانشجویان دختر و پسر تعداد سوالات 25 فرمت Docx

دانلود پرسشنامه نگرش به ارتباط قبل از ازدواج در دانشجویان

پرسشنامه نگرش به ارتباط قبل از ازدواج در دانشجویان
پرسشنامه
آزمون
سوالات پرسشنامه
نگرش قبل از ازدواج
ارتباط دختر و پسر قبل از ازدواج
ارتباط دختر و پسر دانشجو قبل از ازدواج
آزمون روانشناسی
پرسشنامه روانشناسی
دسته بندی روانشناسی
فرمت فایل docx
حجم فایل 11 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 2

پرسشنامه نگرش به ارتباط قبل از ازدواج در دانشجویان دختر و پسر

پاسخ ها :   کاملا موافقم          موافقم        نظری ندارم          مخالفم           کاملاً مخالفم

سوالات :

1- والدین نباید مانع روابط دوستی بین دختر و پسر باشند.

2- به نظر من رابطه بین دختر و پسر باعث پیشرفت تحصیلی است.

3- دوستی با جنس مخالف به فرد شخصیت می دهد.

.

.

.

دانلود پرسشنامه نگرش به ارتباط قبل از ازدواج در دانشجویان


آراس44 ]]> http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 03:16:00 +0430
دانلود پاورپوینت تحقیقات بازاریابی و سیستمهای اطلاعات بازاریابی ( فصل سوم کتاب مدیریت بازاریابی احمد روستا و همکاران)

دانلود پاورپوینت تحقیقات بازاریابی و سیستمهای اطلاعات بازاریابی ( فصل سوم کتاب مدیریت بازاریابی احمد روستا و همکاران) در حجم 26 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل تحقیقات بازاریابی در گذشته عبارت بود از روش جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات برای کمک به مدیران در اخذ تصمیمات مطلوب بازاریابی اما در دهه 1990 ، تحقیقات بازاریابی یکی از اجزای مکمل

دانلود دانلود پاورپوینت تحقیقات بازاریابی و سیستمهای اطلاعات بازاریابی ( فصل سوم کتاب مدیریت بازاریابی احمد روستا و همکاران)

دانلود پاورپوینت تحقیقات بازاریابی و سیستمهای اطلاعات بازاریابی ( فصل سوم کتاب مدیریت بازاریابی احمد روستا و همکاران)
نکاتی که در تحقیقات بازاریابی،باید مورد توجه قرار گیرد 
سیستم های اطلاعاتی بازاریابی
مزایای استفاده از سیستم های پشتیبانی از تصمیمات بازاریابی 
کاربرد های تحقیقات بازاریابی
مدیریت بازاریابی و فرایند تحقیقات بازاریابی
تعریف
دسته بندی مدیریت
فرمت فایل pptx
حجم فایل 397 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 26

عنوان: دانلود پاورپوینت تحقیقات بازاریابی و سیستمهای اطلاعات بازاریابی ( فصل سوم کتاب مدیریت بازاریابی احمد روستا و همکاران)

تعداد اسلاید:26 اسلاید

فرمت: پاورپوینت (قابل ویرایش)

دسته: مدیریت بازاریابی

کتاب مدیریت بازاریابی تالیف روستا، ونوس و ابراهیمی از جمله منابع مهم درس مدیریت بازاریابی در سطح کارشناسی می باشد. این فایل شامل پاورپوینت فصل سوم این کتاب در حجم 26 اسلاید با عنوان"تحقیقات بازاریابی و سیستمهای اطلاعات بازاریابی" می باشد که می تواند به عنوان سمینار کلاسی (کنفرانس) برای درس مدیریت بازاریابی مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر است:

مقدمه

نکاتی که در  تحقیقات بازاریابی،باید مورد توجه قرار گیرد

سیستم های اطلاعاتی بازاریابی

مزایای استفاده از سیستم های پشتیبانی از تصمیمات بازاریابی

کاربرد های تحقیقات بازاریابی

مدیریت بازاریابی و فرایند تحقیقات بازاریابی

تعریف مساله

تعیین و تنظیم فرضیه ها

طراحی تحقیق

مشخص کردن نوع تحقیق

تعیین منابع کسب اطلاعات

داده های اولیه

داده های ثانویه

انواع تحقیق

 طراحی و انتخاب نمونه

نمونه گیری احتمالی

نمونه گیری غیر احتمالی

نمونه گیری تصادفی ساده

نمونه گیری طبقه بندی شده

نمونه گیری خوشه ای

نمونه گیری منطقه ای

جمع آوری داده ها

مشاهده

نظر خواهی یا نظر سنجی

آزمایش

تجزیه و تحلیل، تعبیر، تفسیر و عرضه یافته ها

نحوه ارائه نتیجه تحقیق

دانلود دانلود پاورپوینت تحقیقات بازاریابی و سیستمهای اطلاعات بازاریابی ( فصل سوم کتاب مدیریت بازاریابی احمد روستا و همکاران)


آراس44 ]]> بررسی تاثیر رسانه های جمعی بر روی پرخاشگری نوجوانان http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 00:54:00 +0430

بررسی تاثیر رسانه های جمعی بر روی پرخاشگری نوجوانان

قیمت: 35000 تومان

چکیده :

 

مقدمه

 

باورهايى كه بخش عمده اى از آنها متأثر و برگرفته از تلويزيونى است كه نمايانگر اوج خشونت در زيباترين و فريبنده ترين جلوه هاست و اين يك امر مسلّم و بديهى است كه كسى نمى تواند در آن شك كند(براندون اس سنتيرول ،1377) .پژوهش حاضر به بررسی تاثیر رسانه های جمعی بر پرخاشگری کودکان بود که با استفاده از نرم افزار Spss16 و همبستگی T نتایج ذیل به دست آمده است:

 

 

 

نوجوانانی که به دیدن تلویزیون می پرداختند در مدت زمان های مختلف امتیاز بندی شدند که در ذیل امتیازاتی را که کسب کردند اشاره شده است

 

 کمتر از 5 ساعت = 10 امتیاز

 

5 ساعت = 20 امتیاز

 

5 تا 10 ساعت = 30 امتیاز

 

بیشتر از  10 ساعت = 40 امتیاز

 

رابطه معناداری بین  رسانه جمعی و  پرخاشگری دیده می شود(r=0/885،p</05 )   . بنابراین فرضیه تحقیق مبنی بر وجود رابطه معنادار بین رسانه جمعی  وپرخاشگری وجود  دارد. یعنی هر چقدر افراد از رسانه جعی بیشتری استفاده نمایند پرخاشگری آنها نیز بالاتر می رود.

 

 

خرید        سوال از فروشنده


پروژه دانشجویی ، پایان نامه دانشجویی ]]> بررسی تاثیر رسانه های جمعی بر روی پرخاشگری نوجوانان http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 00:54:00 +0430

بررسی تاثیر رسانه های جمعی بر روی پرخاشگری نوجوانان

قیمت: 35000 تومان

چکیده :

 

مقدمه

 

باورهايى كه بخش عمده اى از آنها متأثر و برگرفته از تلويزيونى است كه نمايانگر اوج خشونت در زيباترين و فريبنده ترين جلوه هاست و اين يك امر مسلّم و بديهى است كه كسى نمى تواند در آن شك كند(براندون اس سنتيرول ،1377) .پژوهش حاضر به بررسی تاثیر رسانه های جمعی بر پرخاشگری کودکان بود که با استفاده از نرم افزار Spss16 و همبستگی T نتایج ذیل به دست آمده است:

 

 

 

نوجوانانی که به دیدن تلویزیون می پرداختند در مدت زمان های مختلف امتیاز بندی شدند که در ذیل امتیازاتی را که کسب کردند اشاره شده است

 

 کمتر از 5 ساعت = 10 امتیاز

 

5 ساعت = 20 امتیاز

 

5 تا 10 ساعت = 30 امتیاز

 

بیشتر از  10 ساعت = 40 امتیاز

 

رابطه معناداری بین  رسانه جمعی و  پرخاشگری دیده می شود(r=0/885،p</05 )   . بنابراین فرضیه تحقیق مبنی بر وجود رابطه معنادار بین رسانه جمعی  وپرخاشگری وجود  دارد. یعنی هر چقدر افراد از رسانه جعی بیشتری استفاده نمایند پرخاشگری آنها نیز بالاتر می رود.

 

 

خرید        سوال از فروشنده


پروژه دانشجویی ، پایان نامه دانشجویی ]]>
بررسی رابطه عزت نفس و عمل جراحی زیبایی http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 00:48:00 +0430

بررسی رابطه عزت نفس و عمل جراحی زیبایی

قیمت: 50000 تومان

چکيده

 

 بین عزت نفس و جراحی زیبایی رابطه وجود دارد. از آزمون عزت نفس کوپر اسميت  استفاده شده است.کوپر اسميت مقياس عزت نفس خود را بر اساس تجديد نظري که بر روي مقياس راجرز و دياموند، انجام داد تهيه و تدوين کرد. اين مقياس داراي 58 ماده است.

 

 که نتایج ذیل را در بر داشت:

 

 

 

بررسی آماری نتتایج فرضیات:

 

فرضیه 1:بین عزت نفس عمومی و عمل جراحی زیبایی رابطه وجود دارد.

 

فرضیه2:بین عزت نفس خانوادگی و عمل جراحی زیبایی رابطه وجود دارد

 

فرضیه3:بین عزت نفس اجتماعی با عمل جراحی زیبایی رابطه وجود دارد .

 

فرضیه4:بین عزت نفس شغلی خانوادگی و عمل زیبایی جراحی رابطه وجود دارد.

 

فرضیه اصلی :بین عزت نفس با عمل جراحی زیبایی رابطه وجود دارد.

 

 

 

برای خرید و دریافت پایان نامه زیر گزینه دانلود در پایین فشار دهید بعد پر کردن مشخصات خود و واریز مبلغ از طریق درگاه آنلاین فایل در اختیار شما قرار خواهد گرفت با تشکر.

خرید        سوال از فروشنده


پروژه دانشجویی ، پایان نامه دانشجویی ]]>
بررسی رابطه بین عزت نفس و اضطراب دربین دانشجویان دختر http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 00:44:00 +0430

بررسی رابطه بین عزت نفس و اضطراب دربین دانشجویان دختر

قیمت: 20000 تومان

مقدمه

 

     در طول یک قرن گذشته بسیاری از روانشناسان اتفاق نظر دارند که انسان نیازمند به عزت نفس است. در ادبیات روانشناختی مطالب مفصلی درباره عزت نفس وجود دارد و تا امروز تحقیقات و مطالعات زیادی درباره عزت نفس و ارتباط آن با متغیرهای متعدد دیگر انجام گرفته است که بیشتر تحقیقات این مطلب مهم و اساسی را تایید می کنند که عزت نفس بالا از عوامل مثبت و موثر در بهداشت روانی و عزت نفس پایین از عوامل مستعد کننده ناراحتی های روانی می باشد. عزت نفس عبارت است: از احساس ارزشمند بودن، این حس از مجموع افکارو احساسات، عواطف و تجربیاتمان در طول زندگی ناشی می شود. همه افراد، صرف نظر از سن، جنسیت، زمینه فرهنگی، جهت و نوع کاری که در زندگی  دارند، نیازمند عزت نفس هستند. افرادی که احساس خوبی نسبت به خود دارند، معمولاً احساس خوبی نیز به زندگی دارند.آنها می توانند با اطمینان، بامشکلاتی که مواجه می شوند از عهده آنها بر آیند(کلمز 1375).

 

فرضیات

 

فرضیه اصلی

 

*بین عزت نفس واضطراب دانشجو یان مجرد تفاوت معناداری وجود دارد.

 

فرضیه های  فرعی

 


  1. بین اضطراب و عزت نفس همبستگی منفی وجود دارد.

  1. عزت نفس رابطه ی معکوس با اضطراب دارد.

  1. اضطراب رابطه ی معکوس با عزت نفس دارد.

 

 

 

 

 

 

خرید        سوال از فروشنده


پروژه دانشجویی ، پایان نامه دانشجویی ]]>
بررسی مهارت کنترل استرس نزد پرستاران شاغل http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 00:40:00 +0430

بررسی مهارت کنترل استرس نزد پرستاران شاغل

قیمت: 50000 تومان

چکیده:

 

استرس یکی از مفاهیم مهم در مطالعه روانشناسی و بهداشت روانی به شمار می آید و به کفیات گوناگون در زندگی اطلاق می شود و به عنوان علل بسیاری از درد ها ، ناراحتی ها و بیماری ها و بیماری ها تلقی می شود . در پژوهش حاضر به بررسی میزان توانایی  مهارت کنترل استرس100نفر از پرستاران خانم پرداخته شد.

 

با توجه به فرضیه اصلی پژوهش: میزان استرس شغلی (مقیاس کلی)  در بین پرستاران شیفت روز و شیفت شب تفاوت معنی داری وجود دارد. نتایج ذیل به دست آمد:

 

باتوجه به نتايج كه مقدارقدرمطلق  tمشاهده شده(09/1) كوچكتراز مقدار t درسطح (05/0) بادرجه آزادي 98 است. بنابراين فرض صفرتـأييد مي شود. به عبارت ديگربين ميانگين هاي مورد مقايسه تفاوت معني داري وجودندارد.

 

 

 

 

 

 

خرید        سوال از فروشنده


پروژه دانشجویی ، پایان نامه دانشجویی ]]>
دانلود بررسي رابطه ي بين روابط اجتماعي با روابط خانوادگي http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 00:36:00 +0430

دانلود بررسي رابطه ي بين روابط اجتماعي با روابط خانوادگي

قیمت: 35000 تومان

نوجوانان و جوانان بزرگترین سرمایه های هر کشور محسوب می شوند شناخت وضعیت اجتماعی و اقتصادی مجرمین جوان، برای مربیان مسائل تربیتی، مددکاران اجتماعی، افراد پلیس و تمامی کسانی که با جوان و نوجوان به گونه ای در تماس هستند، جهت برنامه ریزی دقیق و بازسازی به منظور به حداقل رساندن جرم در جامعه می تواند مفید باشد، نحوه رفتار و روابط پدر و مادر در خانواده یا نداشتن محیطی نشاط آور و فرح بخش تأثیری نامطلوب در روح نوجوان و جوان می گذارد، هر نوجوان و جوانی در کانون خانواده احتیاج به حمایت و محبت از طرف والدین خود دارد  بنابراین در این تحقیق می خواهیم ببینیم که وضعیت و شرایط خانوادگی مجرمان مورد مطالعه چگونه بوده است،برخی از پژوهشگران معتقدند زمانی که بحرانهای اقتصادی- اجتماعی کانون خانواده را در بر می گیرد، مخصوصاً در شرایط فقر و بیکاری خانواده دچار بحران خواهدبود در این شرایط طیف وسیعی از انسانها ناچارند برای تأمین معاش خود به کارهای خسته کننده و آن هم در ساعاتی طولانی تن به کار دهند، در چنین شرایطی مسلماً جایی برای توجه به دیگر نیازهای فرزندان باقی نمی ماند(صدیق،1376).

 

بروم و سلزنیک فرایند جامعه پذیری را از دو دیدگاه فرد و جامعه مورد توجه قرار داده اند. از نقطه نظر جامعه، اجتماعی شدن فرایندی است که طی آن، افراد جدید با شیوه سازمان یافته زندگی و سنت جاافتاده فرهنگی خو می گیرند. این فرایند در آغاز حیات هر فرد شروع می شود و در طول زندگی او وجود خواهد داشت. هنگامی که فرد در موقعیتها و نهادهای نوین جامعه شرکت می جوید، قواعد و مقررات جدیدی را آموخته و ارزشهای تازه ای را وارد زندگی خود کرده است. از دیدگاه فرد، جامعه پذیری فرایندی است که طی آن بشر از مرحله حیوانی به مرحله انسانی می رسد و یک خویشتن کسب می کند. او از طریق کنش متقابل با دیگران، در زمینه های فرهنگی هویتی مستقل به دست آورده و دارای آرمانها، ارزشها و خواسته های خاص می شود. نتیجه اینکه، جامعه پذیری دو فرایند مکمل را شامل می شود: انتقال میراث فرهنگی و اجتماعی و رشد و تکامل شخصیت افراد (بروم و سلزنیک، 1972).

 

 بنابراین، می توان جامعه پذیری را عبارت از همسازی و همنوایی فرد با ارزشها، هنجارها و نگرشهای گروهی و اجتماعی دانست یا به مفهوم دیگر، «اجتماعی شدن فراگردی است که به واسطه آن، هر فرد دانش و مهارتهای اجتماعی لازم برای مشارکت موءثر و فعال در زندگی گروهی و اجتماعی را کسب می کند» (بروم و سلزنیک به نقل از علاقه مند، 1380). این پژوهش از دیدگاه روانشناسی اجتماعی در پی تبیین میزان اجتماعی شدن یا جامعه پذیری نوجوانان و جوانان و تاثیر روابط خانوادگی بر روابط اجتماعی می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

اهداف 

 

هدف اصلی

 

بررسی رابطه ی بین روابط اجتماعی با روابط خانوادگی

 

هدف فرعی

 

بررسی رابطه ی بین روابط اجتماعی باانسجام

 

بررسی رابطه ی بین روابط اجتماعی با عقاید درباره خانواده

 

بررسی رابطه ی بین روابط اجتماعی باساختارخانوادگی

 

بررسی رابطه ی بین روابط اجتماعی باعقاید متفاوت

 

 

 

 

 

 

خرید        سوال از فروشنده


پروژه دانشجویی ، پایان نامه دانشجویی ]]>
دانلود بررسي رابطه هوش و رضايت شغلي در کارکنان http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 00:33:00 +0430

دانلود بررسي رابطه هوش و رضايت شغلي در کارکنان

قیمت: 50000 تومان

چکيده

 

به بررسی رابطه ی بین هوش و رضایت شغلی پرداخته میشود  از دوابزار ماتریس های پیش رونده ریون و رضایت شغلی JDI استفاده گردید و به منظور بررسی رابطه متغیرهای زمینه ای با میزان هوش و میزان رضایت شغلی از آزمون های تی مستقل وتحلیل واریانس یک طرفه استفاده شد که نتایج نشان داد هوش با متغیرهای جنس، سن، سابقه، تحصیلات رابطه معنی داری دارد و رضایت شغلی با متغیرهای سابقه، تحصیلات و درآمد رابطه معنی داری داشته است.

 

 

خرید        سوال از فروشنده


پروژه دانشجویی ، پایان نامه دانشجویی ]]>
دانلود مقايسه ي سلامت رواني زنان شاغل و خانه دار http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 00:31:00 +0430

دانلود مقايسه ي سلامت رواني زنان شاغل و خانه دار

قیمت: 35000 تومان

چکيده

 

موضوع مقایسه ی بین سلامت روانی میان زنان شاغل و خانه دار شهر هشتگرد می باشدبا فرضیات:

 

1 – سلامت روانی زنان شاغل در شهر هشتگرد پایین است.

 

2 – سلامت روانی زنان خانه دار در شهر هشتگرد بالاست 

 

3 - بین سلامت روانی زنان شاغل و خانه دار تفاوت معنی داری وجود دارد .

 

به نتایج ذیل دست یافت:

 

با توجه به نتایج آماری و فرضیات  نتایج حاصل از این پژوهش به شرح ذیل می باشد:

 

میانگین نمرات زنان شاغل 12/33 می باشد که نمره بالایی محسوب می شود و نشان می دهد زنان شاغل از سلامت روان پایینی برخوردار هستند و بنابراین فرضیه اول پژوهش ما تایید می گردد . میانگین نمرات زنان خانه دار 76/22 می باشد که نمره پایینی محسوب می شود و نشان می دهد زنان خانه دار از سلامت روان بالایی برخوردار هستند. 

برای خرید و دریافت پایان نامه زیر گزینه دانلود در پایین فشار دهید بعد پر کردن مشخصات خود و واریز مبلغ از طریق درگاه آنلاین فایل در اختیار شما قرار خواهد گرفت با تشکر.

خرید        سوال از فروشنده


پروژه دانشجویی ، پایان نامه دانشجویی ]]>
بررسی مکانیزم جوشکاری مقاومتی http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 00:25:00 +0430

بررسی مکانیزم جوشکاری مقاومتی

قیمت: 18000 تومان

در تحقیق حاضر به بررسی نحوه عملکرد جوش مقاومتی به عنوان یکی از مهم ترین انواج جوش پرداخته شده است. در این مجموعه پس از معرفی انواع اتصالات و انواع جوش، شرایط پیش نیاز برای جوشکاری مقاومتی و مراحل مختلف آن بصورت جامع مورد بررسی قرار گرفته است. این تحقیق برای آشتایی با علم جوش و همچنین به عنوان پروژه درسی مناسب می باشد.

این فایل 17 صفحه می باشد.


فهرست مطالب بشرح زیر می باشد:


مقدمه

 

گرم كردن 

 

اعمال فشار

 

جوش نقطه اي

 

دستگاههاي جوش

 

انواع اتصالات

 

تعيين پارامترهاي جوش از روي استانداردها

 

علت چند مرحله اي كردن جوش

 

دلايل استفاده از جوش پيش گرم

 

راهنماي عيب يابي جوش

 

قسمتهاي مختلف گان

 

عوامل مورد نياز براي يك جوش مقاومتي

 

انواع الكترود (تيپ هاي گان)

 

انواع گان هاي دستي(psw)

 

نصب و راه اندازي گان

 

تستهاي راه اندازي

 

جوش  CO2


منابع

خرید        سوال از فروشنده


پروژه دانشجویی ، پایان نامه دانشجویی ]]>
دانلود بررسي روش هاي ذخيره سازي سرما و كاربرد آن در ساختما http://www.appyfinder.com/page-.html Sat, 14 May 2016 00:18:00 +0430

دانلود بررسي روش هاي ذخيره سازي سرما و كاربرد آن در ساختمان

قیمت: 540000 تومان

تحقیق حاضر پایان نامه ای بسیار قوی در سطح کارشناسی و پایان نامه ای متوسط برای دوره کارشناسی ارشد محسوب می شود. مجموعه گرداوری شده در رابطه با روش های ذخیره سازی سرما با هدف بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان می باشد. در این تحقیق جدیدترین و به روزترین روش ها از مراجع خارجی و داخلی جمع آوری شده اند.این فایل 136 صفحه و به فرمت پایان نامه می باشد.

در صورت تمایل اسلاید Power point این مجموعه قابل ارائه است.

فصول بصورت جداگانه نیز قابل ارائه می باشند.

فهرست مطالب به شرح زیر می باشد:
فصل 1 :کلیات و مفاهيم اساسي


1-1 مقدمه                                       


1-2 سرما


1-3 تبريد


1-4 اصول کاربردی دستگاه های سرد کننده


1-5 بار برودتي


1-6 عامل سرمايي


1-7 خصوصيات مواد سرما زا


1-8 ظرفيت سيستم تبريد


1-9 مبرد ايده آل

 

فصل 2  : ذخيره سازي سرما توسط يخ سازي


2-1 روشهای ذخیره سازی سرمایشی


2-2 ذخيره سازي سرما توسط آب سرد


2-3 ذخيره سازي سرما توسط يخ سازي


2-4 بررسي سيستم ذخيره سازي بر مبناي اختلاف دماي ميانگين لگاريتمي


2-5 معرفي تكنولوژي ذخيره سازي يخ


2-6 اجزاي اصلي سيستم ذخيره سازي سرما توسط يخ


2-6-1 سيستم اندازه گيري ميزان يخ داخل مخزن


2-6-2 چيلر سيستم ذخيره سازي سرما


2-6-3 كندانسور


2-6-4 اواپراتور


2-6-5 مبدل حرارتي


2-6-6 پمپ هاي چرخش سيال


2-6-7 مخزن انبساط و سيستم جبران ساز اتيلن گليكول


2-6-8 سنسورها و نمايشگرهاي دما و فشار


2-6-9 سختي گير آب


2-6-10 اتيلن گليكول مورد استفاده در سيستم ذخيره سازي سرما


2-6-11 ساير تجهيزات مورد استفاده در سيستم ذخيره سازي سرما


2-7 تقسيم زماني و مدهاي عملكرد


2-8 موارد قابل بررسي در سيستم هاي ذخيره سازي سرما توسط يخ


2-8-1 فن آوري ذخيره سازي سرما


2-8-2 استراتژي عملكرد سيستم ذخيره سازي سرما


2-8-3 بررسي عملكرد سيستم ذخيره سازي سرما

 

فصل 3 : ذخيره سازي سرما توسط انرژي خورشيدي


3-1 مقدمه اي بر انرژي خورشيدي


3-2 كلكتورهاي مسطح خورشيدي


3-3 سرمايش خورشيدي


3-4 تعيين جايگاه ايران از نظر انرژي خورشيدي در سطح جهان

 

فصل 4 : استفاده از آب سرد دريا در سرمايش ساختمان ها و بررسي كاربرد آن در سواحل درياي خزر


4-1 مقدمه


4-2 رسيدن به دماي مناسب در كمترين عمق


4-3 انتخاب محل مناسب جهت نصب سيستم تهويه­ي وابسته به آب سرد دريا


4-4 آب دريا جهت خنك كردن


4-5 ايستگاه خنك كننده­ي مركزي


4-6 شرايط طبيعي تعيين كننده جهت استفاده از تهويه مطبوع در سواحل جنوبي خزر


4-6-1 رسيدن به دماي مطلوب در كمترين عمق


4-6-2 نوع و شيب سواحل


4-7 نتيجه گيري

 

فصل 5 : ذخيره سازي سرما با استفاده از مواد تغيير فاز دهنده (PCM)


5-1 مقدمه


5-2 ذخيره­ي سرما با چگالي ذخيره سازي بالا


5-3 كاربرد PCM براي ساختمان ها

 

فصل 6 : تحليل اقتصادي بكارگيري سيستم هاي ذخيره سازي سرما


6-1 بررسي اقتصادي ذخيره سازي به روش يخ سازي و مقايسه­ي آن با سيستم هاي مشابه آبي


6-2 بررسي اقتصادي سيستم هاي ذخيره سازي سرما توسط انرژي خورشيدي


6-3 بررسي اقتصادي بكارگيري آب سرد دريا در سرمايش ساختمان ها


6-4 بررسي اقتصادي بكارگيري سيستم هاي ذخيره سازي سرما با استفاده از مواد تغيير فاز دهنده PCM


نتيجه گيري


پيوست


منابع

خرید        سوال از فروشنده


پروژه دانشجویی ، پایان نامه دانشجویی ]]>
موفقیت علمی کشور در گرو تلاش دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف http://www.appyfinder.com/page-.html Fri, 13 May 2016 23:22:00 +0430 به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، فتوحی رییس دانشگاه صنعتی شریف در مراسم جشن دانش آموختگی فارغ التحصیلان این دانشگاه صبح امروز در سالن  شهید جباری با اشاره به نقش مهم این دانشگاه در پیشرفت جامعه اظهار داشت: تربیت دانشجویان و نخبگان علمی کشور یکی از اهداف اصلی تاسیس این دانشگاه بوده و دانشگاه شریف همیشه پیشگام و الگویی در میان دانشگاه‌های تحت نظارت آموزش عالی است.


گروه آموزشی آلم|کنکور ]]>
موفقیت علمی کشور در گرو تلاش دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف http://www.appyfinder.com/page-.html Fri, 13 May 2016 23:22:00 +0430 به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، فتوحی رییس دانشگاه صنعتی شریف در مراسم جشن دانش آموختگی فارغ التحصیلان این دانشگاه صبح امروز در سالن  شهید جباری با اشاره به نقش مهم این دانشگاه در پیشرفت جامعه اظهار داشت: تربیت دانشجویان و نخبگان علمی کشور یکی از اهداف اصلی تاسیس این دانشگاه بوده و دانشگاه شریف همیشه پیشگام و الگویی در میان دانشگاه‌های تحت نظارت آموزش عالی است.


گروه آموزشی آلم|کنکور ]]>
ضرورت استفاده از ظرفیت&zwnj;های استراتژیک علمی برای رشد و استقلال کشور http://www.appyfinder.com/page-.html Fri, 13 May 2016 23:17:00 +0430 به گزارشخبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان  علی‌اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی در مراسم تقدیر از دانش‌آموختگان برتر دانشگاه صنعتی شریف گفت: اوایل سال‌های 60 که مسئولیت این دانشگاه را بر عهده داشتم فارغ‌التحصیل دکتری نداشتیم و تعداد فارغ‌التحصیلان مقاطع دیگر نیز کم بود ولی حالا به خود می‌بالیم که این تعداد فارغ‌التحصیل در مقاطع مختلف داریم.


گروه آموزشی آلم|کنکور ]]>
ضرورت استفاده از ظرفیت&zwnj;های استراتژیک علمی برای رشد و استقلال کشور http://www.appyfinder.com/page-.html Fri, 13 May 2016 23:17:00 +0430 به گزارشخبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان  علی‌اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی در مراسم تقدیر از دانش‌آموختگان برتر دانشگاه صنعتی شریف گفت: اوایل سال‌های 60 که مسئولیت این دانشگاه را بر عهده داشتم فارغ‌التحصیل دکتری نداشتیم و تعداد فارغ‌التحصیلان مقاطع دیگر نیز کم بود ولی حالا به خود می‌بالیم که این تعداد فارغ‌التحصیل در مقاطع مختلف داریم.


گروه آموزشی آلم|کنکور ]]>
برگزاری المپیاد علمی دانشجویی غیرمتمرکز قطب 1 کشور در دانشگاه تربیت مدرس http://www.appyfinder.com/page-.html Fri, 13 May 2016 23:12:00 +0430  افشار خیریان معاون آموزشی دانشگاه تربیت مدرس در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: ‌این دوره از المپیاد علمی دانشجویی با حضور 444 نفر شرکت کننده از دانشگاه‌های قطب 1 کشور متشکل از دانشگاه‌های استان‌های تهران و البرز با همکاری مشترک سازمان سنجش آموزش کشور و دانشگاه تربیت مدرس در 19 مجموعه رشته طی روزهای پنجشنبه 23 و جمعه 24 اردیبهشت ماه در دانشکده فنی و مهندسی برگزار شد. از بین تعداد شرکت کننده‌ها 219 نفر مرد و 225 نفر زن هستند.


گروه آموزشی آلم|کنکور ]]>
برگزاری المپیاد علمی دانشجویی غیرمتمرکز قطب 1 کشور در دانشگاه تربیت مدرس http://www.appyfinder.com/page-.html Fri, 13 May 2016 23:12:00 +0430  افشار خیریان معاون آموزشی دانشگاه تربیت مدرس در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: ‌این دوره از المپیاد علمی دانشجویی با حضور 444 نفر شرکت کننده از دانشگاه‌های قطب 1 کشور متشکل از دانشگاه‌های استان‌های تهران و البرز با همکاری مشترک سازمان سنجش آموزش کشور و دانشگاه تربیت مدرس در 19 مجموعه رشته طی روزهای پنجشنبه 23 و جمعه 24 اردیبهشت ماه در دانشکده فنی و مهندسی برگزار شد. از بین تعداد شرکت کننده‌ها 219 نفر مرد و 225 نفر زن هستند.


گروه آموزشی آلم|کنکور ]]>
وزارت علوم در هفته&zwnj;ای که گذشت http://www.appyfinder.com/page-.html Fri, 13 May 2016 23:09:00 +0430 به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان از جمله اخبار بی شمار این هفته وزارت علوم می توان به توقف طرح سنجش و پذیرش دانشجو در مجلس،  شروع آغاز ثبت‌نام آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای، اجرای طرح دانشگاه عاری از دخانیات مهر 95، معرفی بیش از 4 هزار نفر در ردیف چند برابر ظرفیت دستگاه‌های اجرایی، ابلاغ آیین نامه آموزشی دوره دکتری تخصصی و تمدید مهلت ثبت نام در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه تهران اشاره کرد.


گروه آموزشی آلم|کنکور ]]>
24-4 http://www.appyfinder.com/page-.html Fri, 13 May 2016 22:02:00 +0430

امروز تا حالا یکی از اون روزهایی بوده که من زمان رو از دست دادم.

یعنی چی جوری توضیح بدم.

اصلا یادم نمیاد از بعد ناهار، تا عصر چی کار کردم؟

هیچی یادم نمیاد.

فقط می دونم چه کارهایی نکردم.

ولی این که دقیقا این همه ساعت، کجا رفت؟

چی شد؟ من کجا بودم؟

هیچ ذهنیتی ندارم.

می دونم هیچی ادیت و ترجمه نکردم.

هیچی نخوندم و ندیدم.

وبلاگ آپدیت نکردم. ایمیل نزدم.

برنامه های ارتباطی هم نبوده که بگم سرم به اونا گرم شده.

در کل، از 14 تا 17 هیچی از زندگی امروزم یادم نیست.

]]>
وایمکس ایرانسل نمونه کامل مشتری آزاری http://www.appyfinder.com/page-.html Fri, 13 May 2016 21:17:22 +0430 ایرانسل در حالی تبلیغات رنگارنگ و متعدد در مورد اینترنت را به مخاطبان ارائه می کند که الفبای مشتری مداری را بلد نیست یا عمدا رعایت نمی کند. روز دوشنبه مورخ بیستم اردیبهشت وایمکس ایرانسل به یکباره و بدون اعلام قبلی قطع شد. برای آگاهی از چند و چون ماجرا به شماره پشتیبان ایرانسل زنگ زدم. پس از حدود نیم ساعت معطلی، (حدود 300 نفر قبل از من قرار داشتند) آقایی فرمودند مشکل شبکه داریم ومعلوم نیست کی بر طرف می شود که البته تا پایان دوشنبه اینترنت وصل نشد. پس از آن بدون هر گونه عذرخواهی و دلجویی از مشتریان، مجددا پنج شنبه بیست و سوم اردیبهشت، از صبح وایمکس قطع گردید. مجددا پس از حدود بیست دقیقه در انتظار تماس بودن، خانمی فرمودند که مشکل به روز رسانی شبکه که دوشنبه قرار بود انجام شود، به درستی انجام نشده و مجددا امروز شبکه قطع شده است. مجددا هیچگونه عذرخواهی و دلجویی از مشتریان در کار نبود و اصولا ایرانسل در شان خود نمی داند که بابت چنین بد قولی هایی از مشتریانش عذر خواهی کند. امروز که جمعه است نیز همچنان سرعت بسیار پایین وایمکس باعث شده کاری را که در ده دقیقه هر روز انجام می دهم را حدود یکساعته انجام دهم.

 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]]]> راز موفقیت پاندا سکیوریتی | آنتی&zwnj;ویروس http://www.appyfinder.com/page-.html Fri, 13 May 2016 20:20:00 +0430

پاندا؛ آنتی‌ویروسی با ربع قرن موفقیت

 
پاندا سکیوریتی، یک شرکت امنیت رایانه‌ است که در سال ۱۹۹۰ توسط میکل اوری‌زاربارنا، مدیرعامل سابق شرکت پاندا در شهر بیلبائوی اسپانیا تأسیس شد.
 

مجله برتر: پاندا سکیوریتی، یک شرکت امنیت رایانه‌ است که در سال ۱۹۹۰ توسط میکل اوری‌زاربارنا، مدیرعامل سابق شرکت پاندا در شهر بیلبائوی اسپانیا تأسیس شد. این برند آنتی ویروس در ابتدا فعالیت خود را روی تولید نرم‌افزارهای ضدویروس متمرکز کرده بود اما پس از مدتی فعالیت خود را در زمینه نرم‌افزارهای دیوار آتش، نرم‌افزارهای شناسایی‌کننده هرزنامه‌ها و جاسوس‌افزارها، فناوری‌های بازدارنده جرائم اینترنتی و دیگر ابزارهای امنیتی و مدیریت سیستم برای استفاده کاربران خانگی و تجاری گسترش داد.


جادوی کلمات | سایت تفریحی, سرگرمی , سرگرمی وتفریحی ]]>
روانشناسی دست ها http://www.appyfinder.com/page-.html Fri, 13 May 2016 20:00:00 +0430

روانشناسی دست ها

 
با در نظر گرفتن چپ دستی توانا و هنرمند همچون لئوناردو داوینچی، می توان تصور کرد که چپ دست ها در زمینه های هنری همچون نقاشی، معماری و خصوصا مجسمه سازی بسیار موفق ترند.
 چپ دست ها هنرمندان و ورزشکارانی برجسته

جادوی کلمات : با در نظر گرفتن چپ دستی توانا و هنرمند همچون لئوناردو داوینچی، می توان تصور کرد که چپ دست ها در زمینه های هنری همچون نقاشی، معماری و خصوصا مجسمه سازی بسیار موفق ترند. منشا این توانایی در تجسم فضایی بهتر آن ها نهفته است.


جادوی کلمات | سایت تفریحی, سرگرمی , سرگرمی وتفریحی ]]>
10 اشتباه رایج که جلوی شاد بودن را می گیرد http://www.appyfinder.com/page-.html Fri, 13 May 2016 19:34:00 +0430

10 اشتباه رایج که جلوی شاد بودن را می گیرد

 
روان شناسان معتقدند کسانی که عاشق زندگی کردن هستند، آدم های شادتر و سالم تری هم هستند. کسانی که از روزمرگی زندگی برای خود شادی های کوچک می سازند.

جادوی کلمات | سایت تفریحی, سرگرمی , سرگرمی وتفریحی ]]>